2777
2789

میدونم حرفم جالب نیست ولی حتی تو خیابون کسی مزاحمم نمیشه

۲۵ سالمه تا الان کسی چه خواستگاری چه کراش زدن جلو نیومده.نوجوان بودم خواستگار زیاد داشتم

قدم ۱۵۶ قیافم معمولیه خیلیا میگن بانمکم ممکنه بخاطر قیافم باشه؟الان حداقل هر دختری یه دونه خاطرخواه رو داره

میدونید هر دختری دوست داره خواستنی باشه شاید درک کنید اینکه کسی ازت خوشش نیاد چقد بده

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درک میکنم 

دنبال شوهر نیستم ولی واقعا هیچکی ام دنبال من نیس 😂😂😂😂😂😂

ببین تا خودت یه چراغ سبزی ندی کسی نمیاد سمتت 

ما چراغ سبز نمیدیم 

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤

اسی روابط خیابونی کمتر شده 

بیشتردیگه مجازی مورداشونو پیدا میکنن

ولی سعی کن توی جمع هایی ک خانم مسن هست برو یا توارایشگاه ها 

اونجا ها بیشتر دنبال عروس میگردن

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
من درک میکنم  دنبال شوهر نیستم ولی واقعا هیچکی ام دنبال من نیس 😂😂😂😂😂😂 ببین تا خودت یه چ ...

من بنظرم اینطور نیس خیلیا چراغ سبزو نخ دادن فرض میکنن برا دوستی و سواستفاده 

اینکه میگی الان هر دختری ی خاطرخواهو داره اشتباهه خیلیا تو وضعیت بدتر از تو هستن یکیش من با یازده سا ...

مگ پروفت خودت نیستی؟ خوشگلی ک

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
اسی روابط خیابونی کمتر شده  بیشتردیگه مجازی مورداشونو پیدا میکنن ولی سعی کن توی جمع هایی ک خا ...

نه دوست عزیز روابط خیابونی منظورم نبود😅 منظورم اینه اگه جذاب بودم حداقل بیرون رفتنی کسی  جذبم می شد من خودم مخالفم.

ولی دوست ندارم اول مادر من رو بپسنده دوست دارم آقا خودش اول من رو ببینه و بیاد خواستگاری

🖤
به نظرت علتش چیه؟ بعضیا هفته ای ی خواستگار دارن

خودمم نمیدونم بخدا 

یبار یکی از دوستام بهم گفت تو بداخلاقی تو.کوچه و خیابون راه میری اخم میکنی ادم جرات نمیکنه طرفت بیاد 

من فرداش رفتم بیرون ب خودمم رسیدم راه میرفتم مثلا خیر سرم لبخند ملیح میزدم سیصد نفر متلک مثبت هجده بهم زدن برگشتم خونه🚶‍♀️

2801