2733
2739

خانواده سختگیر دارید (میتونید با بحث و اینا آزادی تو بعضی چیزا داشته باشید) 

با هیچ فامیلی رفت و آمد ندارید شاید در حد سالی یک یا دو بار که اونم هیچ سودی نداره 

هیچ فامیل خوب و به درد بخوری هم ندارید یعنی صفرا صفر 

دوست هم نتونستید پیدا کنید

تو روابط اجتماعی هم مشکل دارید چون رفت و آمد نداشتید و خانواده اینجوری بودن  

چیکار میکنید؟ 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

اون دو مورد مربوط به فامیل یه خوبیه پس ناراحتی نداره با تمرین و شروع روابط اجتماعی همه چی درست میشل

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان دقیقا توهمین شرایطم و جزصبر کاری ازدستم برنمیاد

خیلی سخته خیلی من سال هاست وضعیتم همینه 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2742

نمیخواد تصور کنم

الانم همینه

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
اون دو مورد مربوط به فامیل یه خوبیه پس ناراحتی نداره با تمرین و شروع روابط اجتماعی همه چی درست میشل

خب کسی که دوست خانوادگی نداره حداقل دو تا فامیل خوب لازم داره 

2738
یه حرفه یاد بگیر برو سر کار برو تو اجتماع روحیتم بهتر میشه

افسردگی دارم و اصلا نمیتونم پشت کار داشته باشم سراغ هر کاری میرم ولش میکنم 

چه کاری خوبه مثلا برای شروع؟ 

تو مدرسه یا دانشگاه دوستی ندارین؟

چرا؟

سخته 

تو نی نی سایت دوست پیدا کنین دوست خوب

دراز مدت باعث افسردگی میشه این شرایط 

برین سرکار یا باشگاهی ..

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
تو مدرسه یا دانشگاه دوستی ندارین؟ چرا؟ سخته  تو نی نی سایت دوست پیدا کنین دوست خوب دراز مدت ...

دانشجوام دوست پیدا نمیکنم 

یه دوستی میخوام که مثلا بتونم حداقل یه مدت باهاش دوست باشم نه در حد سلام و اینا 

اخه چند سالتونه 

زبان جدید یاد میگرفتن 

هنری که دوست داشتم دنبال میکردم 

کتاب های زیادی میخونوم 

الان کلی جمع های اینترنتی هست به اونها ملحق میشدم 

به مادر و پدرم بدون غر زدن میگفتم نظرتون چیه بریم کوه مثال جمعه 

پادکست گوش میدادم 

کلاس ورزش این همه کار

افسردگی دارم و اصلا نمیتونم پشت کار داشته باشم سراغ هر کاری میرم ولش میکنم  چه کاری خوبه مثلا ...

میتونی بری کلاسای خیاطی آرایشگری یا فروشنده مغازه بشی ببین کدوم کارو بیشتر دوست داری کاری نباشه که بخوای زود ازش سرد بشی

اخه چند سالتونه   زبان جدید یاد میگرفتن  هنری که دوست داشتم دنبال میکردم  کتا ...

۲۰ سالمه 

کوه هم نداریم اینجا 

تو گروه های مجازی هستم دوست مجازی هم دارم ولی فایده نداره حضوری یه چیز دیگه اس 

دانشجوام دوست پیدا نمیکنم  یه دوستی میخوام که مثلا بتونم حداقل یه مدت باهاش دوست باشم نه در حد ...

تو دوران دانشگاه ادم خیلی دوست پیدا میکنه

من روز اول با یکی دوست شدم تا الان باهاش دوستم 

باید سخت نگیری 

آدما رو با خوب و بدشون قبول کنی 

بدی نه از اون بدی ها و عیبای خاص

اخلاق منظورمه

برو تو جمع ها دوست پیدا کن راحت

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706