2737
2734
عنوان

چندسال قبل خواستگارمو رد کردم

221 بازدید | 18 پست

همسایمون بودن الان تو یه اپارتمانیم 

من هنوز مجردم وایشون ازدواج کرده توهمین ساختمون خونه مال خودشه وضعش خوبه خیلی خیلی پشیمونم

ایکاش زمان برگرده عقب زنش بشم 

چرا اونجا چشام کور بود و ازش بدم میومد و فورا ردش کردم   

الان تو ذهنم هرچی دلیل میارم قانع نمیشم هم چون جلو چشمم هستن و مستقل زندگی میکنن من هیچ ازادی ندارم 

ارامش ندارم خونه پدری 

ایا کسی مثل من بوده 

یکم دلداریم بدید دوستای خوبم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چون اون موقع سنت کم بوده و قدرت تصمیم‌گیری درست نداشتی باید با کسی مشورت میکردی نباید زود و احساسی تصمیم میگرفتی همه جوانب باید سنجیده میشد 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 

قچها قبلا من شنیدم بادختر همسایه رابطه دوستی داشتن وخواستگاری کرده خانواده دختره ردش کردن فقط در همین حد

یکی از دلایل ردم این بود

ولی الان میبینم ب نسبت خوبیاش اصلا عیب نداشته خب قصدش تشکیل زندگی بوده 

الان در ظاهر خوبن زن و شوهر ولی باطن و خدا میدونه

2740
متاسفانه ببشتر باقلبتون تصمیم میگیرن کاش ادم با عقلش تصمیم بگیره برای زندگیش

✅✅✅👌

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 

دختر اعتماد به نفس داشته باش خودتو دست بالا بگیر ورزش کن زبان بخون شاد باش هیچ وقت حسرت زندگی و کسه دیگه ای رو نخور توی بهترین شرایطی به شرط اینکه به خودتم ایمان داشته باشی✌🏻💪

خاستگار خواهرمو چند سال پیش بخاطر اینکه بی پول و عاص و پاس بود رد کردیم 😐

اون روز دیدیمش تیگو سوار بود 

خونه شو ویلایی ساخته بزرگ 

دویست متر فقط متراژ الاچیق توی حیاطشه

زنشم جفت دستاش تا آرنج النگو عه 😐

تنها نیستی خواهرم 😅همه ی ما از این خریتا کردیم 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

منم خواستگارمو ک رد کردم خیلی بعدش پشیمون شدم

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊

اینقدر به گذشته و اون ادم فکر نکن 

حتما صلاحت نبوده با این ادم ازدواج کنی

با پسر خیلی بهتری میتونی ازدواج کنی 

دیدت رو عوض کن

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
2706