2737
2739

من تو تاپیک قبلیم که پربازدید شد گفتم چیکار کردم میفهمم اشتباه کردم و الانم واقعا نمیدونم چرا اون کارو کردم انگار شیطان گولم میداد ...هیچ کس رو ندارم نیاز دارم حرف بزنم 

مامانم از من بدش میاد میگه خوتو بکش واقعا میخام قرصامو بخورم اما میدونم نمیمیرم 

میگه به داداش و بابات بگم میکشنت ...میرم به پسره میگم چرا باهام اینکار رو کردی خانوادم زندانی ام کردن اونم عین خیالش نیست 

بنظر من خودت صادقانه برو با پدرت در میون بذار و ابراز پشیمونی کن و هر تنبیهی داره به جون بخر مطمئن باش تنبیهی که برات در نظر میگیرن یا هر دعوایی که میکنن راحت تره تا این استرسی که داری میکشی برو بگو خودتو خلاص کن هر چه باداباد این چیزا گذراست بعد یه مدتم یادشون میره 

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همه دیروز بهت گفتیم درسته اشتباه کردی و الان داری تاوان اشتباهت رو پس میدی

پس صبوری کن

تحمل کن این روزا میگذره

دیگه کاری به کار اون پسره نداشته باش

بسپرش خانوادت

مگه آدم تا تقی به تپوی بخوره باید خودش رو بکشه

تو از کجا میدونی قرار نبود بلای بدتری اون پسر سرت بیاره که خدا زد پس کلت تو نی نی سایت تاپیک زدی مشورت‌گرفتی و به مادرت گفتی که عاقلانه ترین‌کار رو کردی

تو ذاتت دختر خوبی هستی

خدا هم خودش کمکت میکنه درسش میشه

واقعا هر روز شکر کن اون پسره بلایی بدتر سرت نیاورد چون تو ساده بودی و اون سواستفاده گر

میدونی خودکشی چه عواقبی داره اخه چرا انقد ضعیفی

خودتو جم کن

از خدا کمک بخواه

2742

تاپیکای قبلتو کامل نخوندم ولی دست و پاشکسته فهمیدم موضوع چیه ...الان ازت میخوام اروم باشی خب؟ به این چیزا فکر نکن قشنگم ...کارت اشتباه بوده ولی خب انسان جایز الخطاست مامانتم جدی نگیر ببین بنده خدا حقم داره ولی دیگه کشتن خودو اینا زیاده رویه...منم مامانم چندهفته پیش بهم گفت از زاییدنم پشیمونه گفت ایشالله سرمو که گذاشتم زمین (خوابیدم) دیگه بلند نشم اما خب نهایت واکنش من یه بکیفم بود و خلاص (تو دلم گفتم) چرا باید برات اهمیت داشته باشه ؟ بکیفت بگیر البته میدونم سخته روحیه تو قوی کن نزار با حرف چهارتا ادمای دورو ورت غم برت داره دخترجون

امشب با خیالت خلوتی بود دل مارا ولی باز من پنهانی آرزویت کردم .E
عزیزم همه دیروز بهت گفتیم درسته اشتباه کردی و الان داری تاوان اشتباهت رو پس میدی پس صبوری کن تحمل ...

الان جز خود خدا هیچ کس رو ندارم واقعا خستم میدونم اشتباه کردم هنوز باور نمیکنم چه جوری گولم زد هیچ کس نمی‌فهمه هم با روحم هم با قلبم با احساساتم با درسم با خانوادم با همه چیم بازی کرد میگه چته پولاتو به دست میاری من همه چیمو از دست دادم من دیگ خانواده ندارم من هیچی ندارم یه تیکه مرده افسرده شدم

ناز شصتت که دوس پسر داشتی فدای یه تار موهات  خوب کردی  واقعا از ته دل برای خانوادت متاسف ...

عزیزم قضیه دوس پسر داشتن نیست اون طرف کلاه سرش گذاشته و ازش سواستفاده کرده و تمجیدشون ازش گرفته و مجبورش کرده طلای مادرش بدزده و همینطور اگه اسی ادامه میداد کلیه هاشم ازش میخواست

شما فک کنم متوجه تاپیک نشدی

عزیزم قضیه دوس پسر داشتن نیست اون طرف کلاه سرش گذاشته و ازش سواستفاده کرده و تمجیدشون ازش گرفته و مج ...

خب این سنش کمه اون یارو ازش سو استفاده کرده 

مادرش داره بدتر نابودش میکنه

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
2738
ناز شصتت که دوس پسر داشتی فدای یه تار موهات  خوب کردی  واقعا از ته دل برای خانوادت متاسف ...

من با یه پسری دوست شدم که فقط به اسم دوست پسرم بود و هروقت پول میخاست میومد بهم میگفت دزدی کن

تاپیکای قبلتو کامل نخوندم ولی دست و پاشکسته فهمیدم موضوع چیه ...الان ازت میخوام اروم باشی خب؟ به این ...

من نقطه ضعفم مامانم بود بهش میگفتم اونو ازم نگیر اونم ازم گرفت بخدا زندگیم از هم پاشید زندگی دیگه ندارم هیچ کس دوسم نداره چرا ایقد اشغال که باید گولم بده الانم گفت من همیشه حالم ازت بهم می‌خورده و 

الان جز خود خدا هیچ کس رو ندارم واقعا خستم میدونم اشتباه کردم هنوز باور نمیکنم چه جوری گولم زد هیچ ک ...

نگران نباش همه ی این حالت ها طبیعی هست واکنش خانوادت هم طبیعی هست

هرچی بود گذشت و رفت

تو دیگه نمیتونی برگردی کارات رو درس کنی

از الان دیگه قدم اشتباه برندار از الان دیگه فکرهای اشتباه رو بذار کنار و درست زندگی کن

همون خدا خودش برای بنده از همه ی دنیا کافی تره

خدا رو داشته باشی همه میان سمتت مطمعن باش

هر روز به خودت بگو:

گر نگهدار من آن است كه خود می‌دانم 

شيشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ 

عزیزم احتمال زیاد شما مادر نیستی پس نمیتونی حال اون دختر و مادر رو درک کنی این واکنش ها طبیعیه

میدونم کار خیلی بدی کردم ایقد بد که قابل جبران نیست اما دلم میخواست مامانم درکم کنه 

گلم به نظرم شما مامانتو درک کن الان

۱۰۰ میلیون پول کمی نیست واقعا ، گوشی خریدن برات رفتی فروختی 

طلاهای مامانتم دادی

۶۰ گرم طلا حدود ۲۰۰ میلیون هم دادی به طرف

از دید مامانت نگاه کن حق داره واقعا

کم پولی نبوده تو این دوره زمونه

انتظار نداری نازتو بکشه که

فقط زمان میتونه مشکلتو حل کنه فقط زمان

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳
2706