2733
2739
عنوان

گوشواره خواهر شوهرم گم شده... همش پیش من میگن..

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 39 پست

هیچی چی میخوای بگی

طلا ک پاکه چ منتش بخاکه چه بی سیاستی آخه دختر

وقتی تو بر نداشتی چرا ب خودت میگیری روزی هزار بارم بگه به تو کاری نداره

میگن فحشو ک میندازن زمین صاحبش خم میشه خودش برش میداره 

شما حرفی بزنی حتی به شوهرت بگی من برنداشتم 

همه فکر میکنن تو برداشتی 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
بگو هر کی برداشته خرج کف دفنش کنه

اینم جواب خوبیه 

من بابام بهم میگف مدرسه رفتنی اول از جیب من پول بردار بعد برو

بخدا روم نمیشد باز لباسشو میبردم پیشش که خودش بهم پول بده

خدایی خیلی زور داره فکر کنن دزدی😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینم جواب خوبیه  من بابام بهم میگف مدرسه رفتنی اول از جیب من پول بردار بعد برو بخدا روم نمیشد ...

شوهر منم میگه برو از جیبم بردار مثلا پول یا سوییچ چون خونمونم مادرم این کار نمیکرد منم نمیکنم میدم به خودش حتی حموم باشه همیشه قبل اینکه لباسش در بیاره برا شستن میگم جیباش بگرد من نمیگردم عادته دیگه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
منم جای شما بودم همچین حسی میگرفتم ولی چیزی نگو شاید همش میگ ببینه تو چی میگی

شااااید ولی منم خیلی تو دلم بهم برمیخوره من بابام بهم میگف از تو جیبم پول بردار روم نمیشد خودم بردازم لباسشو میبردم که خودش بده

هروقت جلوت گفت توهم نفرین کن بگو وای حیفی گوشواره معلوم نیست کجا افتاد گیر کی اومد ان شالله از گلوش ...

باید اینبار همین کارو کنم نمیتونم دیگه ساکت وایسم 

اینم جواب خوبیه  من بابام بهم میگف مدرسه رفتنی اول از جیب من پول بردار بعد برو بخدا روم نمیشد ...

عزیزم نگو این حرف رو مگر اینکه مستقیم بگن شک داریم یکی برداشته اینا میگن گم شده پس شاید اصلا فکر دزدی ندارن بگو انشالله پیدا میشه 

شاید دارن ادا در میارن. یه بار کار خودشونو بکن بگو وای دستبندم نیست. ظهر خوابیدم همینجا بود 

قبلافکر میکردم آدم خوبین

ولی الان هر روز که میگذره بیشتر حالمازشون بهم میخوره

من کاری به کارشون ندازم دیگه کاش اونا هم سرشونو از زندگیم بکشن بیرون فقط

یه سری یه قابلمه بزرگ مادر شوهر گم شد و چون ما طبقه بالا زندگی میکردیم خونه اونا پایین بود اما اونجا ...

چه مادر شوهر فهمیده ای

حالا من مادز شوهرم اینارو میگه خاهر شوهرم میگه تو خونس حتما یا با اشغالا رفته مهم نیست