2737
2734
عنوان

به نظرتون لرزش دست و تپش قلب اظطراب

113 بازدید | 20 پست

و بی قراری و همش در حال گریه میتونه یه ادمو‌نابود کنه؟ و حتی سردرد شدید

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻

به مرور 

من خودم ۲۵ سالمه تقریبا از ۱۲ سالگی اینطوری ام.فعلا فقط از لحاظ شادی و لذت و شغل و جایگاه و پول عقبم انداخته ولی نمردم

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله توصیه میکنم گوشی رو بزار کنار و تو این سایت نیا  خیلی از مشکلاتت حل میشه هیچکس به ...

اتفاقا تنها جایی که میتونم بهش پناه ببرم همینجاست شاید باورت نشه اما تو دنیای واقعی همه ولم کردن 

و به خاطر یکی که خیلی برام باارزشه همه این علاعم هارو دارم

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
اتفاقا تنها جایی که میتونم بهش پناه ببرم همینجاست شاید باورت نشه اما تو دنیای واقعی همه ولم کردن&nbs ...

کم بیا تو این سایت

بخاطر خودت میگم

پسر بود ؟

انشاء الله مشکلت حل بشه

بهش فکر نکن

والا  خودمم از بس به آینده 

و کارایی که دارم فکر میکنم

استرس دارم

آدم ها هم که بدرد نخورن

به جای درک کنن

میزنن همه چیز بد تر می کنن

نماز بخون

و برو پیش روانشناس

برو باشگاه ثبت نام کن هر رشته ایی که علاقه داری 

والیبال بسکتبال 

دوستهای خوب پیدا میکنی 

باهاشون میری اردو و کلا تو جمع آدمهای باشگاه آدمهای سابق زندگی ت نقش کمرنگ تری واست پیدا میکنن

2740
کم بیا تو این سایت بخاطر خودت میگم پسر بود ؟ انشاء الله مشکلت حل بشه بهش فکر نکن وا ...

اره پسره 

هییی حالم روز به روز داره بدتر میشه از تینکه همش باید بدبیارم خستم ولی  بازم در حین ناامیدی توکلم به خداست ☺❤💔

برو باشگاه ثبت نام کن هر رشته ایی که علاقه داری  والیبال بسکتبال   دوستهای خوب پیدا ...

والا انگیزه ندارم اصلا به دوستم اعتقاد ندارم چون همه اولش باهات خوبن بعد دیگه طوری فراموشت میکنن انگار نه انگار که وجود داری

فراموشش کن هنوز سنی نداری به فکر آیندت باش 

ولی اون تنها کسی بود که از ته قلبم دوسش دارم و میدونم حتی اگه ۳۰ سالمم بشه نمیتونم فراموشش کنم ☺

دختر م همسن و سال شما باید باشه 

کلاس یازدهم اونم متاسفانه گوشی مدام دستشه 

تنها کار مثبتی که میکنه آموزشگاه زبان میره 

یه مدت میرفت باشگاه روحیه ش عالی شده بود 

بازم باید بفرستمش بره اونم انگیزه نداره ولی باید خودتون کمک کنید 

حیف هستین به خدا 

ولی اون تنها کسی بود که از ته قلبم دوسش دارم و میدونم حتی اگه ۳۰ سالمم بشه نمیتونم فراموشش کنم ☺

فکر میکنی 

چند سال دیگه به این طرز فکرت میخندی 

آدمهای به مراتب بهتر سر راهت قرار میگیرن 

دختر م همسن و سال شما باید باشه  کلاس یازدهم اونم متاسفانه گوشی مدام دستشه  تنها کار مثب ...

کاش مامانو بابام از هم جدا نمیشدن که به این وضع دچار نمیشدم

2706