2733
2739

سلام‌من‌الان ۲۶ هفته دارم درد دل و کمر شدید دارم و احتمال زایمان زودرس داده شده آیا کسی بوده نثل من بچه زنده میمونخ؟؟؟ دکتر گفته اگه دردت تموم نشد باید بستری بشی یه آمپول نوشت اما آمپول که زدم‌بدتر شدم نمخوام‌بستری بشم دخترم خیلی اذیت میکنه بهونه میگیره کسی ندارم نگهش داره دعام کنید 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه

ان شالله خوب بشی

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

گفت آمپول که زدی تا آخر شب باید دردت تموم‌شه اما من‌بدید شدم زیر دلم خیلی درد میکنه کمر و لگنم که نگم شبیه درد پریود که میشدم اما مثل درد زایمان نیست ترشح هم دارم که آزمایش نوشته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط بخاطر اینکه دخترت اذیت میکنه میخوای بستری نشی؟؟؟؟ فک نمیکنی واس جنین خطرناک باشه ؟ پس شوهرت چی میکنه دو شب بچه رو نگه داره خوووو

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
گفت آمپول که زدی تا آخر شب باید دردت تموم‌شه اما من‌بدید شدم زیر دلم خیلی درد میکنه کمر و لگنم که نگ ...

من ماه‌های آخر این مدلی بودم وحشتناک بود 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
فقط بخاطر اینکه دخترت اذیت میکنه میخوای بستری نشی؟؟؟؟ فک نمیکنی واس جنین خطرناک باشه ؟ پس شوهرت چی م ...

شوهرم مشکلی نداره اما بچم خیلی وابسته اس یه ساعت میرم‌دکتر یه عالمه بهونه میگیره و گریه دلم نمیاد داغونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ماه‌های آخر این مدلی بودم وحشتناک بود 

شما هم‌بستری شدی ۹ ماه کامل پیش رفت؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
شما هم‌بستری شدی ۹ ماه کامل پیش رفت؟ 

من ۴۰ هفته بودم آمپول زد سرم وصل کرد دردم کم نشد ک نشد همون شب کیسه آب پاره شد بچه رو ب دنیا آوردم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
من ۴۰ هفته بودم آمپول زد سرم وصل کرد دردم کم نشد ک نشد همون شب کیسه آب پاره شد بچه رو ب دنیا آوردم&n ...

من هنوز ۲۶ هفته ام خیلی درد دارم‌ شما دیگه درد زایملن‌بوده اما من‌خیلی مونده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دختر  من ۲۸ هفته  ب دنیا اومد الان راه نمیرع از در و دیوار میکشه بالا اینقدر  باه ...

خدا حفظش کنه چند سالشه مگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هنوز ۲۶ هفته ام خیلی درد دارم‌ شما دیگه درد زایملن‌بوده اما من‌خیلی مونده

من ک رفتم دولتی پرستار دست میزد میگفت درد نداری الکی داری آه و ناله میکنی