2752
2739
عنوان

تصمیم گرفتم برم دانشگاه 🌚

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 34 پست
نمیخوام ناامیدت کنم ولی طرف با فوق لیسانس روانشناسی بیکاره چطوری میخوای بری سرکار اونم رشته مددکاری ...

تحقیق کردم آشنا زیاد دارم ک واسم کار پیدا کنه ولی صرفا واسه علاقه شخصیم میرم ن کار و درآمد چون از آرایشگری درامد دارم و برام کافیه

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارایگری بازار کارش خوبه؟الان چه لاینی کار میکنی؟درامدت چقدره

اره خداروشکر خوبه 

من بافت و شنیونم 

دوتا جا کار میکنم سالن مادرشوهرم مرکز شهر ماهی سه تومن ولی اجاره لاین نمیدم 

سالن دیگه هم بالاشهر ده تومن کرایه کردم لاینو یکساله چون آرایشگاه تازه تاسیسه ولی مشتری داره درصدی کار میکنم هفتاد سی اگه مشتری واس خودم باشه 

چهل شصت اگه مشتری سالن باشه  

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
2731
الان درامدت چقدره.چقد طول کشید یاد بگیری

یادگیری اینو بگم تو بافت واقعا استعداد داشتم و قبل کلاس رفتن با دیدن فیلم آموزشی یاد گرفته بودم ولی اینم بگم ک تقریبا یکسال و نیم دوسال زمان برد تا حرفه ای بشم و مدرک بگیرم درآمدم خوبه واقعا راضیم بستگی ب مشتری داره خب مثلا ی روز شاید شیش تومن ی روزم دویست سیصد همه چی بستگی به مشتری داره همین باید زودتر پیج میزدم تا مشتریام بیشتر بشن