2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترم من در جریان تاپیکات بودم 

باور کنید همسر خوبی دارید 

اینکه کسی بگه همسر شما فلانه که نباید قبول کنید 

اگه ایراداتی داره میشه حل کرد از نظر قیافه 

قد بلند خودش امتیازه حتی لاغر بودن هم میشه بره 

باشگاه سر حال بشه اگه قبول نکرد در خودش 

تغییراتی بده باهاش حرف بزن مستقیم بگو 

من می‌خوام در بعضی موارد تغییر کنی اگه گوش نکرد 

اون رو تحت فشار بذار راههایی هست مجبورش کنی 

به بعضی از خوسته هات تن بده درخواست بده 

بهت یاد بدم چکار کنی مجبور بشه باهات راه بیاد 

2731
ن شوهرم اصلابلدنیست متاسفانه با ی زن چجوری رفتارکنه

میتونی یادش بدی.فقط باید آروم و با درایت و باحوصله باشی.زمان میبره ولی میشه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
محبت کلامی خیلی مهمه. خیلی رو روابط تاثیر داره. همین کم محبتی رابطمونو به شدت کم کرده. ما شاید ماهی ...

دقیقا عین منی ، محبت کلامیش صفره ، بغل کردن بلدنیست بوسیدن بلدنیست حرفای عاشقانه بلدنیست، بهش میگم بابا من خیلی احساساتی ام یکم محبت کن میگه من از اولش همین بودم من توی عمل نشون میدم درسته همه کاری میکنه روزی ده بار زنگ میزنگه هرکاری کنه بهم میگه هرجابره منم باید باشم مسافرت هرجا بخام میبره  اما وقتی یک هفته تمام دستش هم به دستم نمیخوره خیلی عذابم میده ازش فاصله میگیرم شدم عین خودش یخ و بی احساس

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
2740
دقیقا عین منی ، محبت کلامیش صفره ، بغل کردن بلدنیست بوسیدن بلدنیست حرفای عاشقانه بلدنیست، بهش میگم ب ...

آفرین دقیقا. چقدر شبیه ان. شاید بیماری باشه که انقدر علائمشون مثل هم هستش 🥲

آفرین دقیقا. چقدر شبیه ان. شاید بیماری باشه که انقدر علائمشون مثل هم هستش 🥲

😂😂😂 مریضای کثافت 

نمیدونم والا دیوونم کرده اما چون بقیه چیزاش اوکی هس دیگه بی خیال رابطه و احساس شدم 

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!