2737
2739

از پارسال زمستون که جهیزیه م تکمیل شد به شوهرم گفتم پرده و تلویزیون و کنسول و بگیر

بعدم بریم فرشو بخریم یه مراسم بگیریم 

بماند که همش جواب سر بالا میداد که زوده و برنامه م جور نیست بعدم گف تو باید پرده بگیری خلاصه مامانم پرده رو سفارش داد زنگ زد مادرش که برنامه تون چیه مادرش گف بعد ماه رمضون

ولی شوهرم هیچ کاری نمیکرد

الانم که وسط اردیبهشتیم پرده م هنوز آماده نشده انقد یارو داره لفتش میده فرشم نگرفتیم خریدای دوتایی مونم نکردیم شوهرمم تلویزیون نگرفته خسته شدم وسایلم داره خاک میخوره نور میزنه به مبل و میزم پرده نداریم و سرتاسر حال و‌ پذیرایی مون پنجره س

شبا خونه خودمون میخوابم بعضی وقتا اونم به اصرار شوهرم صبحم میرم سرکار 

خسته شدم ازین بلاتکلیفی دیشب شوهرم گف نهایتا تا یه ماه دیگه مراسم میگیریم برا مراسم مگه نباید زود تر سفارشارو هماهنگ کرد آتلیه آرایشگاه لباس؟

چرا انقد خونواده ی شوهرم بیشعورن؟

از یه طرف میگم برو خداروشکر کن مستاجر نیستی خونه ت آماده س جهیزیه ت جوره از یه طرفم اعصابم خورده همه چی گرون شده خریدای دوتایی مون و سرویس و ساعتم مونده

وسایلم لباسام نصفش اینوره نصفش خونه بابام استرس حاملگی ام دارم

بیایید بگید چقد عقد بودید خونه خریدید یا مستاجر شدید؟شوهراتون عجله داشتن برید سر خونه تون؟

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

اینو همیشه یادتون باشه درصد بالایی از خانما تو زندگی مشترک از آقایون برنامه ریزیشون بهتره و منظم تر پیش میرن ، آقایون معمولا منتظر میشن تا همه چراغ ها سبز بشه بعد حرکت کنن 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

منکه ۲۰ سال پیش یک سال عقد بودیم اما چون فاصله مون ۲ ساعت بود خیلی عجله داشت مستاجر بودیم اما شوهر خواهرم چون راحت بودن اصلا بفکر عروسی نبود آخرشم خواهرم حامله شود بدون هیچ عروسی رفتن سر زندگی شون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اینو همیشه یادتون باشه درصد بالایی از خانما تو زندگی مشترک از آقایون برنامه ریزیشون بهتره و منظم تر ...

موافقم شوهر من دقیقا این طوریه👌😢من درکش میکنم شرایط سخته ولی دوره ی عقد برای خانما سخته تحملش

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
منکه ۲۰ سال پیش یک سال عقد بودیم اما چون فاصله مون ۲ ساعت بود خیلی عجله داشت مستاجر بودیم اما شوهر خ ...

منم میگم کاش سخت میگرفتم از اول زود بریم 

ولی خب شرایطم الان سخته من اگه خونه نداشت بعید میدونم باهاش ازدواج میکردم راجع به عروسی گرفتنم انقدر غر زدم میدونه اصلا نمیتونه کنسل کنه چون رد میدم فقط امیدوارم همه چی طبق میلم پیش بره

2738
2 سال و نیم  شما هم اشتباه من رو کردین  همسرتون به همه خواست هاش رسیده و ذوقش از بین رفت ...

خودمم همین فکرو میکردم ولی از حق نگذریم شرایط بدیه ما میخواستیم زود کارامونو بکنیم ولی کابینتی بد قولی میکرد جنس میخریدم دیر میوردن قبل و بعد عید انبارا تعطیل بود همه چی دست به دست هم میداد عقب بیفته هی کارا

دیگه به خواسته اش برای خوابیدن خونه خودتون تن نده  بذار به تلاطم بیفته که برید سر زندگی تون

نه اصلا فکر این چیزا نیس هی بد میاریم بخدا پول کنسولو داده قرار بوده اول اردیبهشت برسه نهایتا الان هنوز نیومده هی زنگ میزنیم جواب نمیدن پرده م صد بار زنگ زد این جنس نیس اون هست کابینتم که نگم برات 

واقعا خیلی بدقولی میکنن واسه همین میگم طلسم شدم 

منم میگم کاش سخت میگرفتم از اول زود بریم  ولی خب شرایطم الان سخته من اگه خونه نداشت بعید میدون ...

انشالله ک هرچی زودتر عروسی تون برقرار بشه و خوشبخت ترین بشید از الان غر نزن فقط سخت بگیر نرو به خونتون اونم نذار بیاد خونتون بگو هر وقت ب فکر افتادی منم بفکرت میشم مردها تا سمباده داغی نباشه راه نمی افتن 

ما هم خونه خریده بودیم و تا قرون آخر پولمون رو خرج کرده بودیم 

همسرم دانشجو بود شهر دیگه 

برای کسری پول خونه ناچار خونه رو اجاره داده بودیم ...چه روزهای بود الان 15 سال ازش می گذره و ما دوتا بچه داریم ...

زندگی توهم با همین سرعت می گذره خیلی خودت رو اذیت نکن

منم الان ده ماهه عقدیم  خونمون هم شهریور امادس عروسی هم مشخص نیست جهیزیه هم هیچ نگرفتم فقط شوه ...

مبارکه وای خیلی گرون شده وسایل دوباره پارسال یخچال خریدم۴۳ امسال شده ۶۰ تومن زودتر بخر دوباره گرون میشه 

انشالله ک هرچی زودتر عروسی تون برقرار بشه و خوشبخت ترین بشید از الان غر نزن فقط سخت بگیر نرو به خونت ...

اره واقعا خسته شدم دیگه

2706