2737
2739
عنوان

مشاوره بهم گفت قید چنین شوهری رو باید بزنی

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 19 پست
احساس میکنم خودشماهم نتوستی تو مشت نگهش داری دنبال ادم همه چی تمام هستی همه مردا یک کم و کسری دارند ...

من تنها مشکلم با این آدم اینه که از کاه کوه میسازه 

به دعوا که بینمون میشه می‌ره آدم میاره خونه میخاد همه منو مقصر بدونن و آبروریزی می‌کنه 

من میگم اگه دعوایی باشه باید بین خودمون باشه و اصلا دنبال آدمی نیستم که همه چی تموم باشه چون وجود نداره 

مگه من خودم همه چی تمومم

من تو دوران عقد رفتم درخواست طلاق دادم از مرکز مشاوره بهش زنگ زدن که بیاد کارای طلاقو انجام بدیم یهو ...

امیدوارم بهترینا براتون رقم بخوره میدونی بعضی از مردا واقعا تکیه گاه نیستن جز نفرت و حال بد چیز دیگه‌ی نصیب آدم نمیکنن خیلی راحت با زندگی دختر مردم بازی میکنن و روح و روانش رو بهم میریزن مهریه تو تا قرون آخر بگیر حتی اگه التماست کرد دیگه برنگرد بهش بگو یه شرط مهم دارم بیا به بابام بگو گوه خوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تنها مشکلم با این آدم اینه که از کاه کوه میسازه  به دعوا که بینمون میشه می‌ره آدم میاره خون ...

اگر شب دیر اومده نباید دعوا میکردی قهر میکردی  باید موقع خوشی با مهربانی میگفتی میشه زودتر بیای شب یا دلیل دیر اومدنش اگر منطقی دیگه  گیر ندی  اخلاقشو میدونستی  

من تنها مشکلم با این آدم اینه که از کاه کوه میسازه  به دعوا که بینمون میشه می‌ره آدم میاره خون ...

من قبلن یه خاستگارسمی انجوری داشتم واقعن سخته ولی بنظرم این مشکل خیلی حادی نیس در حدی ک بگی تنها راهش فقد طلاقه همسرت نیاز ب درمان داره و این مسئله مربوط خانواده و گذشتشه باس بره تراپی یا بری پیش یه مشاور حاذق بهت بگه چیکار کنی ک ت خونه بتونی درمانش کنی 

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید
2731
امیدوارم بهترینا براتون رقم بخوره میدونی بعضی از مردا واقعا تکیه گاه نیستن جز نفرت و حال بد چیز دیگه ...

دفعه قبل همینو گفتم اومد بابامو بوسید ازش عذرخواهی کرد ولی چه فایده باز همون کارا رو تکرار می‌کنه 

این دفعه دیگه خیلی جدی تا آخرش میرم