2737
2739

خواهرم الان تقریبا ی ماه ک گیردادع بذارین گوشیسی ببرم مدرسه همه میارن 

اره همه گوشی میبرن ولی قائمکی اگه ازشون بگیرن تا اخر سال گوشیو نمیدن و جالب ترش اینکه بعدشم اخراج میکنن بچه رو 

همین دو هفته پیش خودش گفت گوشیه یکی از بچه هارو گرفتن! مادر پدرشم اومدن ندادن 

مادرم نمیذاره ببره امروز خودشو به زمینو اسمون میزد ک ببره 

ارایش ک میکنن. سیگار ک میبرن مدرسه. 

مادرممم بهم گفت زنگ بزن مدرسه ناشناس لوشن بده بلکع از هر شیطون بیاد پایین 

از ی طرف دلم میسوزه خودمممم ی زمان دانش اموز بودم میدونم اخلاق مدیرو معلمارو نمیدونم چیکار کنم؟ 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

والا لو بدی برا صلاحتونه 

مدرسه مگه جای این کاراست.البته همچین‌مدرسه هایی مدیراشونم بدردنخورن

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باهاش منطقی صحبت کنی بهتره

یا اینکه بزار ببره اونا ک تو خونه دارن مدرسه ام ببرن چ فرقی میکنه

بزار ببره شاید براش تجربه شد و فهمید چیز خاصی نیست

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
2728
بزار خواهرت گوشی ببره همون روز زنگ بزن به مدیر لوش بده تا آخر سال گوشی رو بهش ندن حساب کار دستش بیاد

ن اخه دیونمون میکنه 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

حتما لو بده

مگه کار خوبی میکنن؟ منم قبلا لو داده بودم نشستن سر جاشون با ادب شدن

مگه الکیه؟ هرکی ی سیگار گرفته دستش هر هر هر هر میرن تو این سن دنبال پسرا اخر و عاقبتش چی میشه؟

ی نسلی که نه از ادب میدونن نه از فرهنگ میدونن

نسلی که حتی از کوروش ام واسشون حرف زدم مسخرم کردن

واقعا خجالت داره

حتما زنگ بزن پدرشونو درار 

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱
2738

لو دادن واقعا کار غیر اخلاقی و اشتباهیه ازاونطرف نمیدونید چه اه و نفرین هایی میشید و بعدا اگه کسی بویی ببره همه خواهرتونو با دست نشون میدن و خب انگ چیزمالی هم میخورید اصلا لو دادن درست نیست خودتون باید یجوری با خواهرتون کنار بیاین

امشب با خیالت خلوتی بود دل مارا ولی باز من پنهانی آرزویت کردم .E

به نظر من بهترین کار اینه

مادرتون خودشون با مشاور مدرسه تماس بگیرن ، خودشون رو معرفی کنن و مشکل رو مطرح کنن

بعد از ایشون بخوان که با شما همکاری کنن 

یعنی روزی که گوشی برد ، به مشاور اطلاع بدین 

اینطور لااقل اخراج و توبیخ نمیشه

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
باهاش منطقی صحبت کنی بهتره یا اینکه بزار ببره اونا ک تو خونه دارن مدرسه ام ببرن چ فرقی میکنه بزار ...

نه عزیزم فردا یه چیز دیگه ای هم میبره بخاطر اینکه کم نیاره جلو دوستاش.اینا باید نشوندشون سرجا شون

نه عزیزم فردا یه چیز دیگه ای هم میبره بخاطر اینکه کم نیاره جلو دوستاش.اینا باید نشوندشون سرجا شون

من تو این فضاها بودم

خیلی چیزا دیدم

سیگار کم کمشه الکترونیکیشم میارن 

تازه ی بارم رفته بودن ماشین ی پسره بنده خداییو اون موقع کثیف کرده بودن و روش شماره گذاشته بودن که پیام بده کلی کار کردن اوم موقعی که مدرسه میرفتم خیلی چیزا دیدم بچه های الان بدترن

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱

نه بابا

ما خودمونم بچه بودیم دیگ

نهایت یه گوشیه

اگ زیادی سخت بگیری کنجکاویشون بیشتر میشه

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
2706