2737
2739
عنوان

ماهیم درحال مرگه🥲😞

96 بازدید | 15 پست

چرا داخل بدنش سیاه شده😞😞😞

https://s8.uupload.ir/files/img_20240428_143054_qudd.jpg

هیشکی ازیکی دیگه برتری نداره پس خودتوواسه من نگیر میخوای راهنمایی کنی میخوای نظر بدی درست🤌😐بی جنبه ای اصلامنوریپلای نکن⁦⁦⁦ درضمن من مسئول خالی کردن دل پُرتون نیستم اینویادت باشه..احترام ،احترام میاره فراموش نکن

اینا عمری ندارن بابا

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا عمری ندارن بابا

ای بابا 

هیشکی ازیکی دیگه برتری نداره پس خودتوواسه من نگیر میخوای راهنمایی کنی میخوای نظر بدی درست🤌😐بی جنبه ای اصلامنوریپلای نکن⁦⁦⁦ درضمن من مسئول خالی کردن دل پُرتون نیستم اینویادت باشه..احترام ،احترام میاره فراموش نکن
2728

دچار انسداد روده و خوردگی باله شده 

احتمالا در اثر انسداد روده خونریزی داخلی هم داره 

اگر روی سطح آب به سمت چپ یا راست متمایل میشه به دلیل سنگینی انسداد و خونریزی داخلی توی اون قسمت هست 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
چیزی خورده مسموم بشه؟ ناراحتت نمیکنم عزیزم ولی امروز فردا فکر کنم بمیره انگار بدنش از داخل سمی شده

همین الانم نزدیک مرگشه تکون نمیخوره...هیچی نمیدادم بهش

2738
دچار انسداد روده و خوردگی باله شده  احتمالا در اثر انسداد روده خونریزی داخلی هم داره  اگ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂فک نمیکردم یه ماهی قرمز این همه درد داشته باشه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
دچار انسداد روده و خوردگی باله شده  احتمالا در اثر انسداد روده خونریزی داخلی هم داره  اگ ...

الهی طفلی 😞😞😞😞😞

بزارش تو اب نمک  نمکش کم باشه .جاش گرم نیست

نه ازاون نیس ازداخل بدنش سیاه شده

ببرش پیش دامپزشک 

من خودم مریض شم نمیرم پزشک

😂😂😂😂😂😂😂😂😂فک نمیکردم یه ماهی قرمز این همه درد داشته باشه

یه موجود زنده س عزیزم ، حتما بیماری های خاصی رو دارن و ممکنه مبتلا بشن 

موجودات آبزی ۱۳۵ تایپ بیماری دارن که این مواردی که گفتم ساده ترین هاش بود البته انسداد روده شون قابل درمان نیست 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706