2733
2734

امروز زیردلم به شدت درد داشت ترشح هم داشتم برنامه لونا و یک زن هم امروز رو تخمک گذاری احتمال دادن ولی کیت تااامروز و منفی نشون داده یعنی تخمک ندارم؟؟؟؟،نگرانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه منم نمیشد چند سال پیش اقدام بود بعد ی بار رفتم سونو دیدم تخمک دارم باز تست میزدم منفی دیگه دکترم گفتم گفت اصلا قبول نداره اینا رو خطاش به شدت زیاده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
2738

خانما من ۳روزه عقب انداختم کی بی بی بزنم به نظرتون؟؟

بعدم اینکه الان چهار پنج روزه همش زیر دلم درد میکنه یعنی علائم بارداری یا پریود؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
واسه منم نمیشد چند سال پیش اقدام بود بعد ی بار رفتم سونو دیدم تخمک دارم باز تست میزدم منفی دیگه دکتر ...

عزیزم من ۳روزه عقب انداختم کی بی بی بزنم به نظرتون؟؟

بعدم اینکه الان چهار پنج روزه همش زیر دلم درد میکنه یعنی علائم بارداری یا پریود

برای من همه ماه رو مثبت نشون میداد

عزیزم من ۳روزه عقب انداختم کی بی بی بزنم به نظرتون؟؟

بعدم اینکه الان چهار پنج روزه همش زیر دلم درد میکنه یعنی علائم بارداری یا پریود

فک کنم این کیتا دقیق نیستن

چرا مال من دقیق بود از روز۱۱کیتم مثبت شد روز۱۳رفتم سنو دکتر گفت دوتا تخمک داری یکیش۲۶که خیلی بزرگه و یکی۱۵هست که جای رشد داره .یعنی اونی که ۲۶بود باید روز۱۲آزاد میشد ولی نشده بود بخاطر همین کیتم مثبت مونده بود

خانما من ۳روزه عقب انداختم کی بی بی بزنم به نظرتون؟؟ بعدم اینکه الان چهار پنج روزه همش زیر دلم درد ...

معمولا پربودت عقب میفته؟

اگه نمیفته بیبی بزن

اگه لودی برا منم دعا کن مثبت شه

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
2706