2733
2739

یه پسر دارم فعلا هم قصد بارداری ندارم 

ولی دوست داریم اگه یه روزی باردارشدم دومی دختر بشه 

حالا دیشب خواب دیدم یه بچه دیگه آوردم و پسره 

خیلی ناراحتم یعنی درست درمیاد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

برای من عکس خوابم بود جنسیتش

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

من باردار بودم بچمم پسر ...هر چند خودمم چشام سبزه

ولی خوب یک درصدم فکر نمیکردم پسرم هم چشاش اینجور باشه..خواهر شوهرم خواب دیده بود گفت پسرت مطمعنم چشاش مث خودت سبزع گفتم ازکجا میدونی 

گفت خواب دیدم چشاش بقدری سبزه ب آبی میزد

و دقیقن پسرم دنیا اومد تا چشاش باز کرد پرستاره گفت وای خدا چه چشایی ..باز باز😂😂😂سبز روشن مثل تیله

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

من ی دختر داشتم وقصد بارداری داشتم و خواب دیدم دو تا خانوم اومدن در خونمون و زدن،یه دختر بچه ی چند ماهه بغل یکیشون بود و بهم گفت این بچه چون دختره،نمیخوانش😔تو قبول میکنی ک مادرش باشی؟منم خیلی خوشحال شدم و گفتم چرا که نه حتتتما.بچه دومم هم دختر شد😍

تو خواب چی دیدی

خواب پسر دیدم دختر بود 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2706