2733
2734
عنوان

بچه دوم میخوام

123 بازدید | 8 پست

لطفا نیایید بگین تو باز یدونه داری پس ما چی که یدونه هم نداریم من بچه میخوام حسودم اره دلم بچه میخواد حسودم به خواهرم و عروسمون که بچه دومشون به راحتی اوردن من تخمدانهام ضعیفند خسته شدم از دکتر رفتن تاپیک خوندن سه تا توقف رشد جنین داشتم دارم دیونه میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
انشاالله خدا بهتون میده ینی میشه منم با عشقم ازدواج کنم بچه دوم بخوام؟🥺

اگه خدا بخواد میشه از خدا بخواه اگه به صلاحته ازدواج کنی باهاش چیزی رو به زور ازش نخواه

منم یه روزی فکر میکردم محاله باهاش ازدواج کنم ولی الان دوتا فرشته کوچولوی ناز هم داریم ان شاء الله روزی توهم بشه همچین چیزی اگه به صلاحته

چرا کسی باید بگه بچه دوم نه؟؟؟شما واس زندگیت. صلاح دونستی،بقیه اگه میتونن که راهنمایی کنن اگر نمیتونن که😶🤫

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2740
اگه خدا بخواد میشه از خدا بخواه اگه به صلاحته ازدواج کنی باهاش چیزی رو به زور ازش نخواه منم یه روزی ...

وای مرسییییی عزیز مهربونمممم🥺😍

چشم به زور نمی‌خوام ولی خیلی دلم میخواد که بشه

چون ما داشتیم ازدواج میکردیم یهو خراب شد

امیدوارم بشه بیام بهتون بگم شد

شماام همیشه خوشبخت و سلامت باشید کنارهم ❤️

آقایون دعوت به دوستی ندن