2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2728
2740

ی سوال ب شماها چه ربطی داره ک کی چی دوس داره ؟میدونستید فضول بردن اردبیل اتفاق ناخوشایندی براش افتاد؟://😂👍🏻

🌚intp   جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..انگشت در حلقم کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودن را بالا آوردم ، چیزی در من زنده شد به نام” انسانیت “.صادق هدایت 🫀   صدسال گفتن از فلسطین اِشغالی کشتن بچه های ما نداشت اشکالی؟   ‌‌                                                              #2025💜                           🌚🫀 my favorite song =ditto:  NEWJEANS      
2706