2737
2739

من ۱۴ هفته باردارم . نتایج آزمایش ژنتیکمون خوب نبوده و گفتن باید سقط بشه. تو رو خدا بگید خیلی درد و خونریزی داره ؟ بیمارستان خصوصی خوبه یا دولتی؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دولتی بودم ۸ هفته قلبش ایست کرده بود . اول بردم پزشکی قانونی که تایید کنه نامه ببرم بیمارستان ،بیمارستان دولتی بود ،قرص دادن افتاد ولی بقیاش موند ،بردن کورتاژم کردن ، دردش بعد از اینکه از اتاق عمل میایی بیرون زیاده که شیاف میزارن ،دردت بهتر میشه 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

عزیزم😔امنیوسنتز و سلیفری دادی؟ عجله نکن واسه سقط 

منم هفته ۱۲قلبش وایساد سقط نشده بود با قرص سقط کردم 

درد شبیه زایمان داره میگیره ول میکنه

بعد از دفع دیگه درد نداره

کورتاژ راحت تره کلا

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

نمیدونم ولی من بهترین تصمیم عمرمو گرفتم نامردا گفتن سونپ آن تی خوب نیست بیاین سقط جنین با امضا همسر که بعدا نتونیم کاری کنیم ولی ما نگه داشتیم خداروشکر سالمه و الان پنج سالش شده

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 

چون هفته ات بالاس فک کنم مستقیم میبرن کورتاژ 

من ۶ هفته بودم اول قرص اینا گذاشتن بعد که افتاد بردن اتاق عمل براکورتاژ

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭
به یک آزمایش و نظر یه دکتر اکتفا نکن اگر تهران هستی آدرس دکتر بهت بدم نظرشو بگیر

آزمایشگاه ژنتیک کریمی نژاد بود. از جفت نمونه گرفتن آزمایشش هم خیلی هزینه داره هم جوابش قطعیه . تالاسمی ماژوره

عزیزم اون بچه الان روح داره واگرسقط کنی مثله قتله یک انسانه،بچت رو نذر ائمه کن وتوسل کن وتوکل کن بخد ...

درسته ...من خودمم خیلی به نذر واینا اعتقاد دارم

اما وقتی آزمایش مطمئن می‌کنه که بچه مشکل داره و اومدنش به این دنیا ظلم بزرگیه در حقش خب آدم عذاب وجدان میگیره که یه بچه ناقص عذاب بکشه...یکی از فامیلامون تو۱۸ هفته فهمید بچش کلللی مشکل داره رفت نامه گرفت از پزشکی قانونی و دادگاه بعد رفت بیمارستان...

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭
چون هفته ات بالاس فک کنم مستقیم میبرن کورتاژ  من ۶ هفته بودم اول قرص اینا گذاشتن بعد که افتاد ...

نمی‌دونم.دکترم می‌گفت من با دارو سقط میکنم ،۱۸ هفته هم با دارو سقط کردم. حالا کورتاژ سختتره یا دارو ؟!

2706