2737
2739

عزیزای دلم تجربیاتم صرفا برای ضعیف ریشه مو بود و آسیب دیدن مو‌ استرس این چیزا . 

یه سری  نکاتم هست الان میام توضیح میدم ✨❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من که کچل شدم به خاطر هورمون کثافت تو ۱۳ سالگی 😐

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740

اول از همه نکات رو میگم بعد محصولات عزیزای دلم موهای کوتاه و سالم خیلی بهتر از موهای بلند و آسیب دیده و پر از موخوره است .

پس اگه به جز ریزش مو خوره و سوختگی و... بهتره کوتاه کنید.

به هیچ عنوان برای شستن موهاتون از آب داغ استفاده نکنید آب ولرم باشه .

موهاتون و کف سرتون رو چنگ نزنید و ناخون نکشید وقتی دارید موهاتون رو میشورید . 

اگه از سشوار و اتومو و بابلیس و... استفاده میکنید تا یه مدت طولانی خواهسا کنار بذارید.

بعد از حموم سشوار نکشید و با یه حوله یا روسری و یا پارچه نخی موهاتو رو خشک کنید .

موهاتون اصلا محکم نبندید و از کش مو پلاستیکی استفاده نکنید .

بایه گیره شل یا کش مو ساتن(اسکرانچی)ببندید.

قبل از حموم روغن تراپی انجام بدید (سه ساعت الی چهار ساعت قبل حموم)

بعد حموم هم یه آبرسان مو یا یه روغن آرگان مناسب بزنید وقتی که مو نم داره.

معرفی شامپو : 

من از شامپوی بیوکسین قرمز استفاده کردم و واقعا راضی بودم .

شامپوی پرونایس خاویار هم  خوب بود .

شامپوی کافئین هم برند سریتا خوبه.

تونیک موی سریتا هم رضایت بالایی داشته بین افرادی که ریزش داشتند.

ویتامین: بعضی وقتا ریزش مو به علت کمبود ویتامین هست من خودم ویتامین ب بدنم پایین بود و گاهی هم به علت کمبود آهن 

پس اگر کمبود ویتامین دارید مصرف کنید.

آمپول بیوتین و دکسپانتنول: البته که با پزشک مشورت کنید .اما این دوتا آمپول واقعا تاثیر داره یه دوره 1 ماهه هفته ای یکبار .

دکسپانتنول رطوبت پوست رو بالا می‌بره و آبرسانی رو افزایش میده .

بیوتین هم برای تقویت ناخن و مو خوبه قرصش رو هم میتونید تهیه کنید.

روغن: روغن رزماری عالیه.

جوشانده رزماری و میخک هم میتونید اسپری کنید به موهاتون.

دولیوان آب و میخک و یه قاشق غذاخوری روغن زیتون یا نارگیل بذارید چند ساعت بجوشونید و بریزید توی آب پاش تا یک ماه قابل استفاده است.

2706