2733
2734

اطرافتون بودن ؟ اوضاع احوالشون چطوره ؟

من دیگه خسته شدم از دادگاه رفتن میخوام ارثمو ببخشم .. برادرام خیلی اذیتم میکنن زنهاشون همه جا پر کردن من خ را بم .. چون تنها زندگی میکنم 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

من خدا نیستم ولی پسرای ارشدشون رو تو تصادف از دست دادن ۴ ۵ نفر که ارث خووهرشون رو ندادن رو دیدم بچه ارشدشون رو از دست دادت 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

یکی بود خونه پدری و زمانی که پدره مریض بود با نقشه برد فروخت پولاشو برداشت.تقریبا ۲سال بعد سرطان گرفت و بازجر مرد ولی خب زن و بچش با اون پولا الان خوشن چیزی هم به خواهر برادرا نرسید هرچی شکایت کردن.

به نظر من اگر چیزی شون هم بشه برای شما ارث نمیشه باید حقتو بگیری گرچه بابای خودم مثل شماست 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2706