2733
2734

الان فرصت دارم اگر سوال حقوقی دارید در خدمتتون باشم لطفا اگر براتون مقدوره همینجا بپرسید شاید سوال بقیه هم بود جواب گرفتند با تشکر

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم

رمز موفقبت شپا در آزمون وکالت چی بود 

چندماه خوندید ؟؟

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
رمز موفقبت شپا در آزمون وکالت چی بود  چندماه خوندید ؟؟

سه ماه خوندم آزمون دی ماه بود از مهر حدودا شروع کردم البته سال 82

2738
ایین نامه استخدامشون ملزم کرده به هرحال قضاوت داخل در مشاغل حساسه

عزیزم میشه بپرسم به چه چیزایی گیر میدن؟ 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
سه ماه خوندم آزمون دی ماه بود از مهر حدودا شروع کردم البته سال 82

چه جالب ...

من فکز میکردم ۶ماه مونده به ازمون امیدی نیست 

اون موقع تازه تگمیل ظرفیت هم بوده 

مرسی عزیزم مچکرم از پاسخگوییت 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

سلام وقتتون بخیر 

بنده شروع کردم برای آزمون وکالت میخونم 

پایه ام ضعیفه ولی علاقه دارم به حقوق 

بنظرتون کلاس های آموزشی و برنامه ریزی ثبت نام کنم یا بدون اونا هم میشه موفق شد؟ 

عزیزم میشه بپرسم به چه چیزایی گیر میدن؟ 

عزیزم من قاضی نیستم و اون حجم سختگیری هم برای اشتغال وکلا وجود نداره نمیدونم ولی میدونم که مجرای استخدامیش خیلی سخته

سلام وقتتون بخیر  بنده شروع کردم برای آزمون وکالت میخونم  پایه ام ضعیفه ولی علاقه دار ...

سلام موفق باشید بله حتما کلاس برید

2706