2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم مبارک باشه

لطفا دکترت رو معرفی کن و قیمت رو هم بگو بیزحمت و کدوم شهری؟

اگه ممکنه عکست رو هم بزار

ممنون عزیزم

سلام به همه ی دوستان نی نی سایتی😍 سال ۹۶ تو اوج غم و سردرگمی نی نی سایت رو پیدا کردم و اینجا شد پاتوقم💗 سالهاست با خواهرهای گل نی نی سایتی خندیدم😁 گریه کردم😭 تعجب کردم😲 ناراحت شدم😔 و بسیااار آموختم🤗 و خیلی جاها حرف ها داشتم برای راهکار و راهنمایی و همدردی اما عضو نبودم و حالا که با یه سوال از گرفتاری مشابه مواجه شدم عضو شدم تا اگه ازم بر میومد کمک کنم😍 با آرزوی آرامش و آسایش و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه شما عزیزان💗💗💗
2740
بیا 

مبارکه😍 قشنگ شده 

بیزحمت دکترت رو معرفی کن و هزینه عمل؟

سلام به همه ی دوستان نی نی سایتی😍 سال ۹۶ تو اوج غم و سردرگمی نی نی سایت رو پیدا کردم و اینجا شد پاتوقم💗 سالهاست با خواهرهای گل نی نی سایتی خندیدم😁 گریه کردم😭 تعجب کردم😲 ناراحت شدم😔 و بسیااار آموختم🤗 و خیلی جاها حرف ها داشتم برای راهکار و راهنمایی و همدردی اما عضو نبودم و حالا که با یه سوال از گرفتاری مشابه مواجه شدم عضو شدم تا اگه ازم بر میومد کمک کنم😍 با آرزوی آرامش و آسایش و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه شما عزیزان💗💗💗
2706