2737
2739
عنوان

بچها خواهرم چیکار کنه

94 بازدید | 6 پست

کلاس شیشمه بعد انگار میخوان عکاس بیارن ازشون عکس بگیره بعد منو خواهرم هم پوستمون سبزه ست هم خیلی بد عکسیم یبار کلاس اول بود ازش عکس گرفتن بون نور اینا خیلی سیاه افتاد هم خیلی زشت ولی امسال چیکار کنه اگه تو عکس بد افتاد تازه من باید بهش پول بدم چیکار کنم پول بدم یا نه

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم

بابا بزارین بندازه اعتماد به نفس بجه رو سر این‌چیزا نیارین پایین ،تازه از عکس ش تعریف هم‌کنید که چه خوشگل و بامزه افتادی 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صحبت کن باعکاس وبگه که روعکسش حساس که هم ژست خوبی بگیره هم نورخوب باش هم بافتوشاپ بکم روش کارکن واین ...

نمیزارن من برم باهاش مدرسه

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
2742
بابا بزارین بندازه اعتماد به نفس بجه رو سر این‌چیزا نیارین پایین ،تازه از عکس ش تعریف هم‌کنید که چه ...

اخه عکس بگیره زشت بیوفته اعتماد بنفس بعد تر خراب میشه