2733
2739

یک سالو نیمشه 

وقتی از خواب بیدار میشه جیغ میکشه و خودشو حالت قوس کش میده و جیغ میزنه اصلا اروم نمیشه حالت دراز کشیده سرشو تند تند اینور اونور میکنه و پاهاشو محکم میزنه زمین  خودشو قل میده اینور اونور و سرش میزاره رو زمین و راه میره و جیغ میزنه هر چی بغلش میکنم و بوسش میکنم اروم نمیگیره  خیلی نگرانشم یعنی چشه بچهای شماهم اینطورن؟؟

باید اینجور مواقع سرش داد بزنی یا دعواش کنی تا جیغ نزنه و گریش بند بیاد دلم نمیاد ولی مجبورم چون هلاک میکنه خودشو بس که جیغ میکشه و گریه میکنه هرچی هم بغلش کنم و بوس و نازش کنم و راهش ببرم اصلا اروم نمیشه    ولی کافیه یه بار داد بزنم تا جیغش و گریش بند بیاد😧 میترسم یه وقت مشکلی داشته باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بعضی بچه ها از خواب که بیدار میشن خیلی ترسناکن دوربریهام خداروشکر مشکلی نداشتن فقط بعداز خواب بدقلقن حتی اگر خوب وکامل خوابیده باشن اما شاید لازم باشه از کسی که بلده مشورت بگیری

از وقتی از شیر گرفتمش اینطوری شده

قبلشم موقع بیدار بود و لج میکرد اینکارارو میکرد ولی از وقتی از شیر گرفتم از خواب که بیدار میشه خیلی ناارومه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
نه فقط لجباز و لوسه چند وقت دیگه از سرش میوفته

واقعا؟ینی لوس شده  

همش تقصیر باباشه که هرچی میخاد بهش میده و لوسش کرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا؟ینی لوس شده   همش تقصیر باباشه که هرچی میخاد بهش میده و لوسش کرده

اره البته میگی از شیر هم گرفتیش لج هم داره کم کم درست میشه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
تهران هستی ؟ پیش دکتر مقدادی ویزیت شو ،ویزیت آنلاین هم داره  نظر تخصصی و اخر پیش همین دکتره

نه مشهد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لوس لجباز شده انگار

چیکار کنم از سرش بیوفته؟ امتحانم کردم اگه توجه نکنی  تا شب هم بشینی بازم به همین کارش ادامه میده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706