2733
2734
عنوان

همسایه دعوتم کرد واسه حنابندون دخترش بنظرتون برم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 52 پست

کی ب کیه، برو عشق کن.... 

اتفاقا من جایی که من رو نمیشناسند خیلی راحتم و بهم خوش میگذره. 

شلوغ هم هست. 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

از این همه جالبتر پدر دخترشو شوهر میده خرج عروسی حنارو به عهده میگیره داماد که زن میگیره زیر بار خرج عروسی اینا هم درمیره چرا ماجایی هستیم اصلا رسم نیست پدر عروس فقط درحد توان جهیزیه میخره زشته توخرج عروسی دخترش کمک کنه

خدایا شکرت که دراین همه هیاهو روزگارمن هنوز آروم آرومم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی ب کیه، برو عشق کن....  اتفاقا من جایی که من رو نمیشناسند خیلی راحتم و بهم خوش میگذره.  ...

اره کسی قضاوتت نمیکنه🥰

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
اره اینجا یروز جشن حنابندان میگیرن که هزینه شام و تالار و لباس  و همه چیز بجز ارایشگاه به عهده ...

خانواده پسر به صرف میوه و شیرینی  خانواده دختر به صرف شام و پذیرایی😐😐😐😐

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2731

ولي من دوس دارم برم جايي ك منو نشناسن بهتره

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
از این همه جالبتر پدر دخترشو شوهر میده خرج عروسی حنارو به عهده میگیره داماد که زن میگیره زیر بار خرج ...

عزیزم این رسم چنددددین ساله طرف ما هست و  شام رو فقط فقط خانواده دختر میدن و اختیاری هست اگه وضعشون خوب باشه که میگیرن حنارو اگه نه که همون یه جشن عروسی گرفته میشه و میرن سر خونه زندگیشون

من خودم نمیخواستم واسم حنا بگیرن به بابام گفتم پولشو بده یه سرویس بخر برام گفت نه من آرزو دارم این مراسم تو عمرت یبار هست  طلارو هرزمان میشه خرید

الان پسراهم خیلی تو فشارن اینجا  وسایلای بزرگ به عهده خانواده پسره مثلا ۵ تا جنس از جهاز رو میخرن. خونه. و هزار جور خرج تقریبا مساوی درمیاد

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ولي من دوس دارم برم جايي ك منو نشناسن بهتره

اره ادم وقتی میره جاییکه همه میشناسنش انقد قضاوت میشه که از رفتنش پشبمون میشه

خانواده پسر به صرف میوه و شیرینی  خانواده دختر به صرف شام و پذیرایی😐😐😐😐

😂😂😂😂

2740