2737
2739
عنوان

به دکتر بگم چه ازمایشاتی بنویسه؟

45 بازدید | 6 پست

باابنکه سال قبل رغتم دکتر همه ازمایش هارو دادیم ولی باز میخوام ازمایش بدم چون خیلی دارو هورمونی ایناهم خوردیم میخوام باز برسی شیم برای  بارداری که 

خودم میخوام بگم 

تیرویدوذخیره تخمدان و ازمایش پرولاکتین و هورمنی هارو بنویسه 

برای همسرمم اسپرم و برای جفتمونم ازمایش وینامینارو 

عکس رنگی هم گرفتم قبلا فقط دهانه رحمم شل بود مواد بالانمیرفت برگشت میخورد که بعد طولانی مدت بالارفت ولی لوله هاباز و سالم بود وگرنه هیچ مشکل خاصی نداشتم 

چیز خاص دیگه اییی هست بگم بنویسه برام؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

خودش تشخیص بده چیزای دیگم می نویسه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزدلم انشاءالله زود زود خدا بهت ي ني ني خوشكل تپل بده

ان شاءالله هزیزم ممنون از لطفت 🌹🌹🌹

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2742
خودش تشخیص بده چیزای دیگم می نویسه

نمیخوام چیزی جابمونه دیگه خیلی دکترو دارو ۵ساله اقدامم و یکساله دکترو دوا درمون دیگه خسته شدم

نمیخوام چیزی جابمونه دیگه خیلی دکترو دارو ۵ساله اقدامم و یکساله دکترو دوا درمون دیگه خسته شدم

انشالانتیجه بگیری عزیزم

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
انشالانتیجه بگیری عزیزم

ممنون ازلطفت عزیزم 🌹شدبد محتاجم به دعا