2737
2734
عنوان

سایپا خودروی سهندs به اسمم دراومده بنظرتون بگیرمش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 33 پست
اینارو میبینم میگم نکنه تکمیل وجه کنم به ضررم بشه؟ کل سرمایه زندگیمونه  خیر سرم تو مسافرتم&nb ...

دیگه اگه میخوای سوار شی تکمیل وجه کن، فک نکنم واسه فروش پول زیادی توش باشه.

ما قصد داشتیم مدل ماشینمون بالاتر ببریم که همین شاهین خودمون سگش شرف داره به اطلس 🤢

عمرا تکمیل وجه کنیم!

فقط اگه همون شاهین اتومات خودمون اونم با تحویل ۳ تا نهایت ۶ ماهه پیامکش بیاد میخوایم ، وگرنه ...نه

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه اگه میخوای سوار شی تکمیل وجه کن، فک نکنم واسه فروش پول زیادی توش باشه. ما قصد داشتیم مدل ماشین ...

ینی الان شما شاهین دنده ای دارید و شاهین اتومات ثبت نام کرده بودید جاش اطلس جایگزین کردن؟

ینی الان شما شاهین دنده ای دارید و شاهین اتومات ثبت نام کرده بودید جاش اطلس جایگزین کردن؟

آره ماشین خودمون شاهینG مدل ۴۰۲

اتوماتشو ثبت نام کردیم

به جاش پیامک اومده بیاید اطلس G بگیرید که درحد ساینا هم نیس چه برسه شاهین! 

بعد جالبه از شاهین دنده گرون تره تو کارخونه🫥

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2731
اصن معلوم نیس اینا چجوری محاسبه میکنن

میخوان هر چه بیشتر آشغال هاشونو تو پاچه مردم کنن! وگرنه چرا ماشینی که خودمون زدیم رو نمیدن؟

دقیقا همینه

شما چی زده بودین که میخوان سهند بدن؟

2740
ساینا اس

باز سهند مشابهش تقریبا! ولی گرونه

برا شما دیگه پیامک نیومد؟ امروز برا من دوباره برا ساینا اس پیام اومد ۵ روز دیگه هم مهلت داد ینی چی ...

چه خوب!

نه نیومد🥲

چه خوب! نه نیومد🥲

بری تو سایت احتمالا شاهین هم درگاهش باز شده

آخه ما ثبت نام اولیه مون ساینا بود ولی تو سایت هم ساینا هم سهند و هم اطلس میتونیم پیش فروش انجام بدیم

بری تو سایت احتمالا شاهین هم درگاهش باز شده آخه ما ثبت نام اولیه مون ساینا بود ولی تو سایت هم ساینا ...

وارد حساب کاربریت میشی؟ از اونجا میاره؟

2706