2737
2734

با مادرشوهرم حیاطمون مشترکه،هروقت مهمون دارم اونم میاد میشینه و هم تو کار من دخالت میکنه هم مهمونام.مثلا تا حالا چندبار خواهرمو ناراحت کرده که خواهرم قهر کرده از خونم رفته، یا مثلا چند روز پیش خواهرزادم۱۱سالشه اومده بود خونمون وقتی میخواست بره همش میگفت چرا روسری نمیکنی سرت. کلا تو همه کاری دخالت میکنه حتی تو کارای مهمونام.امروزم قراره خواهرام بیان دور هم باشیم. بنظرتون چطور بهش بگم که نیادش؟ میخواستم مستقیم بهش بگم ولی همیشه تا تاپیکا یکی هس ک باعث عذاب وجدانت میشه ک دو دل میشی. دوستان بگید چه کاری درسته؟

نمی‌دونم

بچه ها نظر بدین منم بخونم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

نمیدونم چی بگم والا،این دیگه چجورشه

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

اگه همسرت بدترنمیکنه بگو اون بگه

وگرنه خودت با سیاست طوری بگو ناراحت نشه وگرنه واقعا کارش زشته

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
2706