2733
2734

من خودم یه عمه دارم خیلیییییی پررویه 

دخترش تو اوج کرونا ازدواج کرده بود 

ماهم اونموقع خیلییییی رعایت میکردیم 

زنگ زده بود بابای من می‌گفت سمیرارو پاگشا کنید 

این در صورتیه که تو این ۲۱ سال من دست‌پخت عممو نخوردم تاحالا

در صورتی که اونا زیاد اومدن خونه ما 

بابامم دید اینطوریه لج کرد دیگه دعوت نکرد😅😂🤣

یا مثلا اون یکی عمم بیمارستان بود ، ینی خواهرش بازم تو کردنا ، زنگ زده بود به بابام میگفت برو بهش سر بزن 😐 رسول ( شوهر خواهرش ) ناراحت میشه ، آیت در صورتیه که خود رسول آقا بی شعور ترین آدم دنیاس😅 

کلا این عمم خیلیییی توقع داره از بقیه ولی بقیه حق ندارن ازش توقع داشته باشن ، دائما هم به بقیه دستور میده چیکار کنید چیکار نکنید 🤣😂

زن عموم و خواهرشوهرم

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زنعموم

عموم فوت کرد چهلش نشده بوتاکس کرد مو رنگ کرد مهمونی میرفت آب شنگولی میخورد استوری میکرد 

بعد پای پول و هزینه میشد زنگ میزد ب بابای منو عموهام که بچه های من یتیم موندن شما هواشونو ندارید😑

دم عیدم ی حرکتی زد دیگه کلا بابای من حمایتش رو ازش گرفت.

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2740