2733
2734

قدیم اصلا عقب نمینداختم الان هر دوره خیلی عقب میفته و خیلی مشکلات دیگه اصلا دکتر نمیرم. از سونو و بیمارستانو استرس جواب سونو به شدت متنفرم.  کسی هست مثل من😕😕دلم میخواد یکی بیهوشم کنه سرتاپامو ببره سونو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مث خودتم چار پنج سال میش اینجور شدم از ترسم دکتر نمیرفتم پامانم ب زور برداشت برد دکتر انقد ترسید ...

من اخه جاهای دیگمم مشکل داره انقد دکتر نرفتم کلا اون دردا رو برا خودم کمرنگ کردم ولی نمیدونم عاقبتشون چطور شد

2742

حتما برو اصلانم استرس نداشته باش بعدا مشکل ساز میشه

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2738
بروگلم الان عقب افتاده،بعدروزاش کم میشه،بعدحجمش کم میشه و،،،،ادامه داره

این منم  

قهر کرده الان شده 2روزه کلا همونم فکر کنمدیگ نیاد

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
2706