2733
2734

از صب که پاشدم تو فکرشم واقعا خیلی خواب بدی بود به نظرتون تعبیرش چی میتونه باشه زدم نت متوجه نشدم اصلا خونم نیومد ولی اون یه نفر وقتی داشت سرمو میبرید هی میگفت دارم سوره یونس میخونم که سرتو ببرم خواب خیلی عجیبی بود با اینکه سرمو بریده بود ولی من زنده بودم بازم تروخدا کسی میدونه تعبیرش چیه 

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

وای اسی چه خواب ترسناکی 😥

منم یه مدت بود خواب میدیم داعش افتاده دنبالم

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

چرا دیشب همه یه خوابی دیدن از جمله خودم الان نزدیک پنج نفر گفتن ک فلان خواب دیدم 

نکنه قمر در عقربه

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اسی چه خواب ترسناکی 😥 منم یه مدت بود خواب میدیم داعش افتاده دنبالم

فک کنم از فکرو خیاله این مدت ذهنم خیلی درگیره اارم جدامیشم مامانم میگفت چیزی نیست بخاطر اونه ولی خودم دلشوره بدی دارم

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
2742
فک کنم از فکرو خیاله این مدت ذهنم خیلی درگیره اارم جدامیشم مامانم میگفت چیزی نیست بخاطر اونه ولی خود ...

خب حقیقتش من هم دلیل اینکه خیلی خواب داعش میدیم به خاطر فکر و خیال بود چون روز ها خیلی استرس و ناراحتی می‌کشیدم خصوصا استرس زیاد و این بود که شب ها از این جور کابوس ها آرامش نداشتم الان خوب شدم خداروشکر 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛