2737
2739

آش های من خوشمزه میشه 

اول اینکه حتما وسط پخت پیاز سرخ کرده فراوون میریزم تو آش

نیم ساعت آخر یه طعم دهنده سبزیجات هم له میکنم میریزم 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آب که گذاشتی جوش اومد با سبزی پخت 

پیاز داغ سیر داغ که زردچوبه زدی قبل رشته ریختن بریز بعد رشته .آخر سر حبوبات ...

خیلی رنگ سبزی رشته خوب میشه آش خوشمزه ای میشه 

مهربون برای نیتم یه صلوات میفرستی 🙏🏻❤️
2742
2740

من اینجوری میپزم خیلی خوشمزه میشه ، نخود و لوبیا رو از شب قبل خیس میکنم ،

نخود و لوبیا و زرد چوبه رو باهم میزارم بپزه ، وقتی تقریبا ۸۰ درصد پخت ، عدس رو اضافه میکنم بعد ، پیاز ریز رنده میکنم به مقدار زیااااد ، سرخ میکنم و میریزم داخل اش ، بعدش سبزی میریزم ، بعد ک سبزی پخت رشته رو میریزم 

بعد داخل یک کاسه ، اب و سه قاشق ارد میریزم و حل میکنم بعدش میریرم داخل اش ، یکم که اش جا بیوفته امادست ، رشته و ارد و اب رو اواخر پخت اضافه میکنم ، نمک هم فراموش نشه😁

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
2706