2737
2734

با تشکر از جوابتون 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با شلوار مام فک نکنم خوب بشه

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2742

مام فیت پارچه ای اره اوکیه

ولی جین و کتون نه خوب نمیشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من از ۱۲,سالکیم پامه 🤣

منم هیچوقت ترکش نمیکنم فقط خواستم بدونم مدش رفته یا نه وگرنه اهمیتی نمیدم 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
مام فیت پارچه ای اره اوکیه ولی جین و کتون نه خوب نمیشه

😂 لیه اتفاقا 

منم هیچوقت ترکش نمیکنم فقط خواستم بدونم مدش رفته یا نه وگرنه اهمیتی نمیدم 

نه عزیزم هرچه دلت پاکن من شوهرم اسپورت دوست میداشت پاکنم ولی وقتی میبینه بهم میاد خودش بزام انتخاب میکرد

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2740
نه عزیزم هرچه دلت پاکن من شوهرم اسپورت دوست میداشت پاکنم ولی وقتی میبینه بهم میاد خودش بزام انتخاب م ...

درسته 👌