2737
2739

یه نفر اینجا قبلا تحربه اش تعریف کرد جالب بود

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من در این حد تجربه داشتم؛ یکی از فامیلای دورمون توی کما بود، یکی از اشناهاشون ک یه ادم خاصی بود، میره بالاسرش چند دقیقه پیشش میمونه بعد میاد بیرون ب بچه هاش میگه اذیتش نکنید نمیخواد برگرده

2728
من در این حد تجربه داشتم؛ یکی از فامیلای دورمون توی کما بود، یکی از اشناهاشون ک یه ادم خاصی بود ...

گاهی وقتا خیلی ادم به فکر فرو میره، چجوری یکی دوس نداره برگرده 

یعنی هیچ حسی به اطرافیانش نداره دلتنگ نمیشه

من داییم داشت هرچی میگفت باور نکردیم(بر اثر حمله قلبی)

فوت کرد

بعد از بیست سال که برنامه زندگی پس از زندگیو‌ دیدیم دایی کوچکم رفت بیمارستانی که تعریف میکرد پرسوجو کرد

دید بله دقیقا بعلت حمله قلبی اونجا بود

حیف که دور باور کردیم

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
2740
گاهی وقتا خیلی ادم به فکر فرو میره، چجوری یکی دوس نداره برگرده  یعنی هیچ حسی به اطرافیانش ندار ...

شایدم انقد اونور چیزای قشنگی می بینن که دیگ اینجا براشون هیچ جذابیتی نداره

من خودمم مطمئنم اگر یروزی چنین اتفاقی برام بیوفته اگر اونجا اوضاعم خوب باشه دوست ندارم برگردم با اینکه عاااشق همسر و خانوادمم، ولی بالاخره همه یروزی باید برن دیگ..

گاهی وقتا خیلی ادم به فکر فرو میره، چجوری یکی دوس نداره برگرده  یعنی هیچ حسی به اطرافیانش ندار ...

من یه بار خواب دیدم که درحال مرگ هستم به قدری حس خوبی داشت که وقتی بیدار شدم تا چند روز حالم بد بود وآرزوی رفتن داشتم . من شک ندارم که جهان پس از مرگ جهان زیبا هست بر خلاف آنچه که در تمام مذاهب باعث ترس و وحشت انسان‌ها از دنیای پس از مرگ شده

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
چی شد 🧐متوجه نشدم ! 

داییم بر اثر حمله قلبی تجربه خروج روح از بدن داشت دهه۸۰

هرچی نیگفت باور نمیکردیم

تا اینکه فوت کرد داییم

حالا بعد از بیست سال که این برنامه رودیدیم رفتیم پیگیری کردیم دیدیم دقیق درست میگفته و همون ساعت و همون تاریخی که تعزیف میکرد توی بیمارستان بوده.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
من یه بار خواب دیدم که درحال مرگ هستم به قدری حس خوبی داشت که وقتی بیدار شدم تا چند روز حالم بد بود ...

واقعا خیلی گیج‌کنندس منم فکر میکنم اونور برخلاف حرفایی که میزنن جای قشنگی باشه