2733
2739

قبول کتید قد زیبا برای یه خانم بین ۱۶۵ تا ۱۷٠ هست بیشتر از این جالب نیست من خودم ۱۵۹ هستم و همیشه این رنج قد دوس داشتم 

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبول کتید قد زیبا برای یه خانم بین ۱۶۵ تا ۱۷٠ هست بیشتر از این جالب نیست من خودم ۱۵۹ هستم و همیشه ای ...

عزیزم من 166هستم و دائم در تکاپو که قدم رو افزایش بدم قد بلند خیلی ترند شده و ی آپشن محسوب میشه 

در کل قد مساله ی مهمی برای انتخاب همسر نیست خیلی مسائل مهمتری هست و اینجا بحث در مورد قد خانومهاست ...

چرا مهمه واسه من خیلی مهم بود اولین چیزیه جذب ت میکنه یا برعکس

2742
عزیزم من 166هستم و دائم در تکاپو که قدم رو افزایش بدم قد بلند خیلی ترند شده و ی آپشن محسوب میشه  ...

شما اگه اضافه وزن نداشته باشی خیلی قدت خوبه من یکی همکارام ۱۷۵ هست بیش از اندازه بلنده خیلی خواستگار داشت و نپسندیدن

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
چرا مهمه واسه من خیلی مهم بود اولین چیزیه جذب ت میکنه یا برعکس

برای من مهم بود که همه چیز تمام باشه

یعنی همه جوره عالی باشه

خوشبختی‌مون صد در صد تضمین کنه

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

اگه توپر باشی عالیه اگه زیادی لاغر باشی مث مسواک میشی

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2740
شما اگه اضافه وزن نداشته باشی خیلی قدت خوبه من یکی همکارام ۱۷۵ هست بیش از اندازه بلنده خیلی خواستگار ...

من خب نظر مردا اصلا واسم مهم نیست 

مهم اینه خودم چی میپسندم 

ولی قد بلند شدن وااااقعا کار سختیه 

خوش به حال اونایی که دارن ...

اره حسرت داره من قدم ۱۶۳، ۱۶۴  دوس داشتم ۱۷۰ میبود

۱۷۰ خوبه ولی بلندتر به نظرم جذابیتی نداره

خواهرزادم ۱۷۳ ۱۵ سالشه خواهرم ناراحتی میترسه بلندتر بشه

خواهرم ۱۷۰ خیلی اندامش عالیه…به اندازست کاملا

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

نظر بقیه برات مهم نباشه قد چیزیه که خدا میده یکی بلند یکی کوتاه دست خود آدم نیست 

من خوم 160 قدمو دوس دارم راضیم 

مهم اینه که خودت از خودت راضی باشی

خدایا امیدم فقط به خودته....... 
2706