2733
2734
عنوان

قد ۱۷۷ برای خانوم چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 31057 بازدید | 781 پست
مگه براقدهم حسادت میکنن؟

تو این تاپیک من فهمیدم حسادت میکنن به قد😂

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

خوشکله ولی چون با غالب مردم فرق داره اینجوری نکات میکنن

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو ماهه فعلا عقد نه نشون کرده اییم

نمیخام دلزدت کنم ولی توروخدا خیلی خوب بشناسش

اگر تفاوت فکری و فرهنگی باشه خیلی سخت میشه خیییییلی

من شوهرم مرد خوبیه

ولی سر همین قضیه که حتی خیلیم از دور مهم نیست دوبار دعوای شدیدمون شده🥺💔

خواهش میکنم خیلی خوب بشناسید همدیگه رو 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
بلنده دیگه من خودم ۱۷۲هستم فکرمیکنم بلندم 

فکر نکن بلندی دیگه عشقم😍💝

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
مگه براقدهم حسادت میکنن؟

چرا نکنن! قد بلندا اضافه وزن هم داشته باشن به چش نمیاد و لاغر دیده میشن! لباس تو تنشون قشنگ تره! اگه اینجور نبود که مدلا و مانکنارو قد بلند انتخاب نمیکردن! از جانب اقایون هم بخوایم نگا کنیم، زن قد بلند ناخوداگاه با اعتماد بنفس بنظر میرسه و انگار که سخت بدست میاد، بخاطر همین اقایون معمولا پیشنهاد دادن بهشون تردید دارن(مگر مردهایی که خودشون کاملا قدبلندن )

تو این تاپیک من فهمیدم حسادت میکنن به قد😂

خیییییلی میکنن خیلی 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2706