2733
2734
باورت بشه یا نه خواهرم قد بلندا هم بغل میشن بخدا😂🥲

مگ من گفتم نمیشن‌‌.....همه بغل میشن خیالت راحت.‌...اصطلاحیه  ک بکار میره براشون‌‌....

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اولا ک بیتربیت تشریف داری ..دوم اینکه اگه قدت واست ب این چشم بود ک دیگران بهت حسرت میخوردن و حسودی م ...

من بی طرف دارم میگم خواننده خاموش بودم ولی شما شروع کردی 

شما اول اومدی گفتی دراز ،واژه دراز زشته برای ی انسان ب کار ببری مثل اینکه ب یه قد کوتاه بگی کوتوله قطعا دور از ادبه مراقب جملاتی ک استفاده میکنیم باشیم کار ساده ای 

مگ من گفتم نمیشن‌‌.....همه بغل میشن خیالت راحت.‌...اصطلاحیه  ک بکار میره براشون‌‌....

حالا چرا اینقد اون پیشی رو پروفایلت نازه؟

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
نامزد من علیه همشونه من خیییلی ذوق میکردم واسه سگ و‌گربه ها یه بار یه اقاعه سگ داشت من یه کلمه گفت ...

من تو نامزدی شوهرم می‌گفت بدم میاد فکر میکردم مهم نیست

ولی من همه عمرم تو خونه مامانم حیوون خونگی داشتم و الان بشدت سختم شده 

شوهرم خییییلی خوبه ها ولی میگم ای کاش یکی بود ک طرز فکرش مثل خودم بود💔

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740
من بی طرف دارم میگم خواننده خاموش بودم ولی شما شروع کردی  شما اول اومدی گفتی دراز ،واژه دراز ز ...

شما خودتو ناراحت نکن عزیزم

داره شعورشو نشون میده

من دودفعه بهش گفتم با هر قدی باشه زیباست ولی اینقد عقده داره که نمیتونه خوب دیگرانو بخواد

ادم دراز باشه ولی قلبش سیاه نباشه

حالا چرا اینقد اون پیشی رو پروفایلت نازه؟

ی پیشی داشتم مرد....عکس خودش رو اگ میزاشتم شناسایی میشدم از نت گرفتم خیلی شبیه به خودش....اسمش نلی بود😔نل صداش میزدم

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
من تو نامزدی شوهرم می‌گفت بدم میاد فکر میکردم مهم نیست ولی من همه عمرم تو خونه مامانم حیوون خونگی د ...

چقد منی🥲

منم عاشق هنر و حیوونا و طبیعتم نامزدم برعکسه

خیلی کوتاهه چون کوتاهی نگات میکنن 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
ی پیشی داشتم مرد....عکس خودش رو اگ میزاشتم شناسایی میشدم از نت گرفتم خیلی شبیه به خودش....اسمش نلی ب ...

بمییییرم الهییییییی😭😭😭

قلبم شکستتتتتتتتت

2706