2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من از دستام برای شستن ظرف استفاده میکنم خیلی راضیم جنسشون خوبه 😂

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2740

سلام منم میخوام اسنوا بخرم 

تحقیق کردم خود دستگاه میتونه هر برندی باشه مشکل نیست فقط باید قرص و ژل خوب بگیری ک اصل باشه 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
سلام منم میخوام اسنوا بخرم  تحقیق کردم خود دستگاه میتونه هر برندی باشه مشکل نیست فقط باید قرص ...

اخه چند وقت پیش یه کلیپی تو اینستا دیدم خانومه جی پلاس گرفته بود توش همه سبداش زنگ زده بود  داغون شده بود

اخه چند وقت پیش یه کلیپی تو اینستا دیدم خانومه جی پلاس گرفته بود توش همه سبداش زنگ زده بود  داغ ...

شاید رعایت نکردن عزیزم یا از اول کیفیت نداشته 

ولی در اصل همه ماشین ها یه فرآیند رو طی میکنن مهم رسیدگی بهشون هست تا عمری برات کار کنن 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706