2737
2739
عنوان

دیشب که با ناامیدی خوابیدم صبح اولین پیامی ک خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 31 پست

قالَ اَميرُالمُؤمِنين عليه السلام: اَوْحَى اللّه ُ اِلى داوُودَ: يا داوُودُ! تُريدُ وَ اُريدُ وَ لايَكُونُ اِلاّ ما اُريدُ ، فَاِنَ اَسْلَمْتَ لِما اُريدُ اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُ وَ اِنْ لَمْ تُسْلِمْ لِما اُريدُ اَتْعَبْتُكَ فيما تُريدُ وَ لا يَكُونُ اِلاّ ما اُريدُ.

اميرالمؤمنين عليه السلام فرمود: خداوند متعال به حضرت داود عليه السلاموحى فرمود: اى داود! تو مى خواهى، من هم مى خواهم ، ولى جز آنچه من مى خواهم نمى شود. پس اگر تسليم آنچه من مى خواهم بشوى، آنچه را هم تو مى خواهى عطايت مى كنم. امّا اگر تسليم آنچه من مى خواهم نشوى، در آنچه خودت مى خواهى تو را به رنج مى افكنم و جز آنچه هم كه من بخواهم نخواهد شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاءالله شما هم ب زودی زود خونه داربشین بادیدن تاپیک تون گریه م گرفت😭

دیشب قبل خواب با گریه به امام رضا گفتم دیگ صدات نمیزنم خوابم ک برد خواب دیدم ضریح امام رضا رو گرفتم یه خانمه بهم گفت چرا ناراحتی بخاطر حاجتت ناراحتی از خواب پریدم😢

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
قالَ اَميرُالمُؤمِنين عليه السلام: اَوْحَى اللّه ُ اِلى داوُودَ: يا داوُودُ! تُريدُ وَ اُريدُ و ...

🥲🥺

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2731
دیشب قبل خواب با گریه به امام رضا گفتم دیگ صدات نمیزنم خوابم ک برد خواب دیدم ضریح امام رضا رو گرفتم ...

ای جان انشاءالله امام رضا ضامن تون شن پیش خدااااا😭 

نمیدونم چمه اشکام هی میاد،، واسه ت اگرلایق باشم دعامیکنم زودتروزودتر صاحب خونه بشین الهی آمین۱۰۰‌تاصلوات توختم صلوات م واسع تون میفرستم**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2740
عکس العملش😐😂

اشکالی نداره😄

اکثرا شوهر ها همینطورن 

و محبتشون با چیزای کوچیک نشون میدن 

حس میکنم خیلی دوستون داره 

ان شاءالله همیشه شاد و سلامت و خوشبخت باشید 🌸

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
قالَ اَميرُالمُؤمِنين عليه السلام: اَوْحَى اللّه ُ اِلى داوُودَ: يا داوُودُ! تُريدُ وَ اُريدُ و ...

همیشه میگم خدایا خودت صلاحش میدونی ولی دیگ کم آوردم 💔

دیشب قبل خواب با گریه به امام رضا گفتم دیگ صدات نمیزنم خوابم ک برد خواب دیدم ضریح امام رضا رو گرفتم ...

منم دو بار رفتم پیش امام رضا حاجتمو نداد منم گفتم تا درست نشه نمیام پیشت ولی فکر کنم اون اصلا منو دوست نداره

آقایون دعوت به دوستی ندن
تو بدترین شرایط زندگیم معجزه خدارو دیدم به حرفش ایمان داشته باش (امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف ال ...

سلام

حس میکنم قبلا در تاپیک م گفتید مشکل دارید 🤔

خداروشکر که مشکلتون حل شده 

ای جان انشاءالله امام رضا ضامن تون شن پیش خدااااا😭  نمیدونم چمه اشکام هی میاد،، واسه ت اگرلای ...

مرسی عزیزم انشاءالله شما هم حاجت روا بشید منم برای امضاتون صلوات میفرستم 

2706