2737
2734
عنوان

کمک کنید میترسم باردارباشم🥲🥲🥲

175 بازدید | 15 پست

سلام من پانزده روز بعد از شروع پریود قبلیم نزدیکی پرخطر داشتم وهمزمان همون ساعت چهارتاقرص اوسیز 75درصد خوردم الان هشت روز میگذره وپریودنشدم ،پریودیم تاریخش 15هرماهه نزدیکی من اول ماه بود وتازمان پریودیم که 15باشه 6روز مونده ،احتمال بارداری دارم؟ کی پریود میشم؟ توروخداراهنمایی کنید ،بی بی چک الان نشون میده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد خوردن قرص تا ۱۲ روز باید پریود بشی 

اگه نشدی بی بی بزن

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
هنوز ۱۲روز نشده تازه هشت روز ازخوردن قرص گذشته

پس استرس نداشته باش تا ۴ روز دیگه میشی

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2738
خب عزیزم وسایل جلوگیری رو واسه همین موقع ها گذاشتن 

همیشه استفاده میکردم ایندفعه چون دردسترس نبود اینطورشد غیرکاندوم به بقیه راهها یه جور علایم وحساسیت  دارم ،چیزی هست بخورم که پریودیم زودتربیاد دمنوشی چیزی

خداکنه🥺

حالا اگه مامان بشی مگه بده🤨

نه من دوتابچه دارم نمیخوام مادربشم  ۴۲سالمه

خوشبحالت🥹خداحفظشون کنه برای منم دعا کن مادر بشم

خوشبحالت🥹خداحفظشون کنه برای منم دعا کن مادر بشم

امیدت به خداباشه انشالله به حق پنج تن دامنت سبز بشه و بیای وبگی که باردارشدی گلم برات دعامیکنم من خیلی دلشکسته ام بلکه خدانگاه به دل شکسته منم انداخت حاجت روابشی

امیدت به خداباشه انشالله به حق پنج تن دامنت سبز بشه و بیای وبگی که باردارشدی گلم برات دعامیکنم من خی ...

خدا الهی دلتو شاد کنه و بهت آرامش بده به حق فاطمه زهرا 😘مرسی ک دعام کردی خیر از زندگی و بچه هات ببینی 

2706