2733
2734

نمیگم ازدواج بده ها 

اتفاقا با کیس مناسب ؛ خیلیم خوبه 

ولی ولی بنظرم استقلال در اولویت تره

یا مثلا سن های کمتر ی دانشگاهی چیزی

آخه طرف ۱۶ سالگی ازدواج می‌کنه چی می‌دونه اخه

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
میترسن دیگه گیرشون نیاد 

😂😂

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چون اینحا همه خود واقعی شونن 

بیرون میگن استقلال تنهایی و ... 

ولی اینجا حرف دلشونو میگن چون در کنار استقلال مالی و کار و .‌‌ تشکیل زندگی لازمه و هرکسی دلش می خواد تو سن مناسب ازدواج کنه و بچه دار بشه

عزیز خیلی ها اینجا از شهرستان‌های کوچک و روستاها هستن که هنوز تفکر درست بینشون رشد نکرده و همچنان درتفکرات گذشته باقی موندند.

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم💫...

نینی سایت با دنیای واقعی خیلی فرق می‌کنه 

تو واقعیت هیچکس نمیخاد ازدواج کنه

تو واقعیت هیچکس انقددددددررررر شدید عاشقانه مسئولان (امیدوارم متوجه بشین) رو ستایش نمیکنه و عاشقشون نیست

تو واقعیت انقد آدم مذهبی و مومن وجود ندارع

تو واقعیت انقد همه خیانت ندیدن و خانواده شوهرشون عذاب شون نمی‌ده 

تو واقعیت اینهمه دانشجوی دندانپزشکی و پزشکی و وکالت همهههه جا نریخته و همه انقد باهوش نیستن 

😑😑😑 مطمعنم یه عده الان میریزن سرم ولی حرفام حقیقته

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740

سن پایینا نمیدونم چرا ولی سن بالا جایی نمیتونن درد دل کنن میان اینجا، به هر حال ازدواج یه بخشی از زندگی هست که هر ادمی دوس داره وارد اون بخش زندگی بشه ولی بعضیا متاسفانه عجله دارن، نمیدونم چرا شاید بخاطر فرار از مشکلات نوجوونیشون باشه 

به نظر من قبل ۲۰ سالگی ازدواج خیلی خوب نیست البته آدما باهم فرق دارن ولی خب از یه سنی به بعد آدم نیاز داره ،نیاز به همدم،همراه،همزبون،کسی که دوسش داشته باشه ،به نظرم از یه سنی به بعد تنهایی آزار دهنده میشه

البته که اون همراه و همدم باید آدم مناسبی باشه در غیر اینصورت نباشه بهتره😅

موافقم👍

(:

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
اینجا مال ۴۰سال پیشه

😂😂😂

چون اینحا همه خود واقعی شونن  بیرون میگن استقلال تنهایی و ...  ولی اینجا حرف دلشونو میگن ...

همه خود واقعی ؟ 

کسی نگفت کی چطور زندگی کنه ولی خب خیلی هستن اینجا که توی تاپیک ها موفقیت توی ازدواج می بینن

کافیه مجرد باشی داخل ی تاپیک نظر بدی میان کلی چیز بار طرف میکنن

عزیز خیلی ها اینجا از شهرستان‌های کوچک و روستاها هستن که هنوز تفکر درست بینشون رشد نکرده و همچنان در ...

درسته 

2706