2733
2734
عنوان

دلم داره میترکه 😭💔

90 بازدید | 2 پست

با همکارم اختلاف داشتیم. دلم شکسته بود از حرفاش.

هر چی صبر کردم از دلم دربیاره هیچی نگفت. قبلنا با هم خیلی خوب بودیم. من دلم نازکه، دوست نداشتم با قهر خدافظی کنیم. 😭 خیلی ناراحتم از دیروز، همش گریه میکنم. من این اواخر باهاش رفتارم سرسنگین و حتی یکم تند بود میگم شاید جرات نکرده معذرت بخواد.

بنظرتون یکی از همکارارو واسطه کنم بهش بگه که من ناراحت شدم با اختلاف خداحافظی کردیم و اون اگه بخواد میتونه باهام صحبت کنه، رفع کدورت بشه. ولی بگه که مثلا من خبر ندارم و این خواسته واسطه بشه. اینجوری غرور منم خورد نمیشه. اگه خواست صحبت میکنه نخواستم دیگه به جهنم.

نظرتون؟

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

نه به هیج وجه اینکار نکن.تجربه ب من ثابت کرده.اگه منت ادمیو بکشی که تقصیر کار هم باشه یا ازین مدل رفتارای قهر و بچه گانه داشته باشه تو بری سمتش منت کشی یا واسطه قرار بدی   دوباره و ده باره هم باهات انجام میده.اصلا برات مهم نباشه و بزار تموم شه .....کم کم برات عادی میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷