2752
2734
عنوان

ماه دیگه سزارینمه و همراه ندارم تو بیمارستان...

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 38 پست
ماما همراهگیر روز یک‌میلیون تقریبن

ماما ک جز کارهای مامایی خدمات انجام نمیده

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی برا سزارینم ماما میشه بگیرم؟

ماما برا زایمان طبیعی میگیرن . اطلاع ندارند نظر میدن

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2731
دو روز که بستری نمیشی کلا ۲۴ ساعته خودشون توی بیمارستان تر و خشکت میکنن نگران نباش

بیمارستان خصوصی اینطوره ، دولتی اینطور نیست

دو روز که بستری نمیشی کلا ۲۴ ساعته خودشون توی بیمارستان تر و خشکت میکنن نگران نباش

درسته کل بستری ۲۴ ساعت هست اما حتی بیمارستان خصوصی هم پادار نیاز داره.

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
ماما ک جز کارهای مامایی خدمات انجام نمیده

چرا بچه رو میاره کمکت عوض میکنه کمک میکنه شیر بدی ، باید باهاش طی کنی اگه قرار باشه کاری نکنه که نمیشه

ماما همراه با مامای بیمارستان فرق دارن

بدون همراه که نمیشه. مگه کسی بچه رو تر و خشک میکنه

حالا خود مادر که بازم همراه میخواد. نمیتونه راه بره

من بیشتر نگران بچمم وگرنه خودمو زود جمع و جور میکنم ک زود سرپاشم همش میگم خدایا چطوری تنهایی یا درد تو بیمارستان ب بچم برسم 

کلا خانواده خودم و همسرم ی شهر دیگه ای هستن 

خواهر شوهرت نمیتونه بیاد پیشت؟ مامانت غر میزنه ولی میاد شک نکن

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
بدون همراه که نمیشه. مگه کسی بچه رو تر و خشک میکنه حالا خود مادر که بازم همراه میخواد. نمیتونه راه ...

من بیمارستان بستری بودم هر نیم ساعت ی پرستار برای من میومد یکی برای دخترم.خودشون پوشک عوض میکردن کمکم میکردن راه برم توالت برم لباس عوض کنم. در کل مامان و خواهرم اومدن اونجا ی دوری بزنن و حال و هوایی عوض کنن کلا نیاز نبود کاری انجام بدن. البته خصوصی بود دولتی همچین خدماتی نداره

من بیشتر نگران بچمم وگرنه خودمو زود جمع و جور میکنم ک زود سرپاشم همش میگم خدایا چطوری تنهایی یا درد ...

اگه خصوصی میری واقعا جای نگرانی نداری خودشون مراقبتن ولی اگه دولتی میری باید به پرستارا بسپاری هواتو داشته باشن. همراهی های هم اتاقیات هم هستن کمکت میکنن حتما

2706