2733
2734
عنوان

بیاین از شیطونی های دوران دبیرستان و مدرسه بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 72 پست

ماهم یبار بچه ها وسط شلوغ کاری زدن میز معلم رو نفله کردن از ترس تا معلم بیاد یه کلاس خالی بود مثلا خواستیم زرنگی کنیم میز خودمون رو بردیم اونجا میز کلاس خالی رو بدو بدو آوردیم کلاس خودمون تا نشستیم سر جامون خشک شدیم.....چرا؟ چون پشت میز با ماژیک کلی حرفا و فحشای ناموسی بود که اگه معلم میدید خونمون حلال میشد

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون اون قبول نیست🤭

ای بابا🤣

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»
2728
پسر همسایه مون اومد تو حیاط مدرسه یه دفتر خاطره پر از شعر عاشقانه داد بهم  به زور و ناظم دید و ...

اوه اوه خطرناک شد که....روبه روی  مدرسه مون پارک بود کلی پسر جمع میشدن مسخره بازی درمیاوردن مام که اسکل از پنجره همراهی میکردیم،حالا تو کوچه جرات نداشتیم سرمونو بالا بگیریم ها،ولی دسته جمعی پررو میشدیم

پس خودتو یجورایی انداختی بهش دیگه آره    

ن زنش نشدم. 😬

زن یکی دیگ شدم😊

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2740
پس پروژه منتفی شد.....خوشبخت باشی هر جا هستی

مرسی عزیزم 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
که چی بشه عزیزم . معمولا فرارمیکنن میرن خوش بگذرونن و یا میرن با رلشون سینمایی یا کافه ای ...؟

ما ورژن اسکلش بودیم😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

ما دبیرستان ک بودیم بغل مدرسمون پسرونه راهنمایی بود میرفتیم از پنجره براشون ادا و عشوه میومدیم اسکلشون میکردیم اونام شماره میدادن👀🤣 

تا اینکه مدیرمون متوجه شد و کلاسمونو از اونجا عوض کرد 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
ما دبیرستان ک بودیم بغل مدرسمون پسرونه راهنمایی بود میرفتیم از پنجره براشون ادا و عشوه میومدیم اسکلش ...

وای حالا پشت مدرسه ما دانشگاه پیام نور بود .متاسفانه اسکل نمیشدن

2706