2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم رو بردم مرکز بهداشت برای مراقبت ماهانه 

قسط وام رو پرداخت کردم ....فیش بیمه گرفتم 

الانم پسرم خوابه منم درازکشیدم کنارش خسته شدم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2728

بیدار شدم یعنی یه نفر بیدارم کرددددددد 😶😂

رخت خوابارو جمع کردم و صبحونه خوردم و به دخترم صبحونه دادم

بعد براش قصه خوندم بعد خوابید من رفتم حموم و اومدم بیدار شد الان باهم هندونه خوردیم😁

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
🥲چرااا  من ک بیدار شدم رفتم ی کار اداری انحتم دادم الانم میخوام جارو بزنم

توضیح نمیشه داد ، 

خسته نباش عزیزم

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
2738

امروز روز تعطیلمه، فردا هم همینطور

هیچی دیگه امروز ساعت ۱۲ ظهر پاشدم 

کلی تو اینستا چرخیدم

رفتم بیرون ناهار خوردم

الانم دارم فیلم می بینم

فردا هم می رم شهربازی😂

ولی از سه شنبه کار و درس و گرفتاری باز شروع میشه😄

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بیدار شدم چای گذاشتم و یکم به پرندم رسیدگی کردم 

صبحانه خوردم و آماده شدم اومدم سرکار 

دو ساعت دیگه هم میرم خونه باید ناهار بخورم و حمام کنم و باز ییام سرکار و شبم بعد از کار جایی مهمونی دعوتم 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

من هنوز دارم تو رختخواب میلولم .باید خونه رو جمع کنم یچی بخورم برم بازار شوهرم لیست خرید داده بگیرم بیام اما هنوز پا نشدم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706