2733
2739

یه لاین از ارایشگری .! 

که هزینشم حالا زیاد نباشع 

کلا بدرد میخوره با این وضعیت اقتصادی یا نه الکیه یاد گرفتنش!؟ مشتری دیگ هست یا؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشید حالا چون زن هستین نظرتون روی اریشگری هستش،ولی اگر میخاین که یک هنر یاد بگیرین که واقعا به دردتون بخوره برین شاخه های بازار ها مالی و تحلیل هاشو یادبگیرین یا برین شاخه های برنامه نویسی یادبگیرین

ناخن کاری وبافت کاری همه سالنهامیخان ارزونتروسایلهاش نسبت بقیه کارهای ارایشگری

نه ولا پول ناخن کاری رو ندارم .‌ 

میخواستم لیفت و کاشت ابرو مژه یاد بگیرم 

2738
ببخشید حالا چون زن هستین نظرتون روی اریشگری هستش،ولی اگر میخاین که یک هنر یاد بگیرین که واقعا به درد ...

پول انچنانی ندارم . 

خوندن رشته مثلن حسابداری یا مدیریت مالی چطوره؟

ببخشید حالا چون زن هستین نظرتون روی اریشگری هستش،ولی اگر میخاین که یک هنر یاد بگیرین که واقعا به درد ...

کجا باید آموزش ببینی جهاد دانشگاهی مثلا ؟

الان همه برنامه نویس شدن خیلی باید قوی باشیو چند سال وقت بزاری فکر میکنم تا به نتیجه ای برسی 

خودآموز میشه یاد گرفت ؟

کجا باید برن یاد بگیرن بدرد پسرها هم می خوره بعد یه مقدار راجع بهش اطلاعات میدید جای مطمئن خودتون سراغ دارید برای پسرم میخواهم دانشجو بعد یه کم خودم می ترسم جایی اجازه بدم بره  از محیط وشرایط بد اجتماع 

پول انچنانی ندارم .  خوندن رشته مثلن حسابداری یا مدیریت مالی چطوره؟

حالا از قیمتا کلاس حضوری مواقعا خبری ندارم ولی همه اینایی که گفتم تو یوتیوب به شکل صفر تا صد و به صورت رایگان اموزشش میدن.!!درباره این رشته هایی که گفتین نظر ندارم واقعا

چون گفتین میخاین یک هنری یاد بگیرین کع به دردتون بخوره من اینارو گفتم چون این چیزایی که من گفتم روز به روز دنیا داره بیشتر به سمتش میره.

2706