2733
2739

بستگی به شخصیت طرف داره...شهید هادی ذولفقاری هم فلافل فروش بود...ما شهید زباله گرد هم داریم.....اما دختر تو سطح خانوادگی مالی پایین معمولا ازدواج میکنند.با یه رفتگر

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نشه خوب همین که غیرت کار کردن داره بسه مونده به سطح خانواده که باهاش جور باشه یا ن مثل پدر عروس تاجر نمیده که پدر عروسم کارگر یه کارخونه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

خوب رفتگر شهرداری ميره تو هم سطح خودش آدم پيدا میکنه 

از کسی که دکترا داره و جایگاه اجتماعی خوب پرسيدن همچین چیزی خنده دار نيست به نظرت؟

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2728

وا چرا نمیدن

قشر محترم و زحمتکش و نون حلال خور

من هر چی دیدم محترم و دست پاک و چشم پاکم بودن

کیفم با کلی پول و مدارک تو محل وقت پیاده روی از جیبم افتاده بود 

بنده خدا به هزار بدبختی شمارمو گیر آورد بهم داد

هر کاری هم کردم هیچ شیرینی ای ازم نگرفت

شوهرم زنگ زد بهش ۲ میلیون تومن براش گذاشت تو پاکت 

هر کاری کرد نگرفت

گفت انجام وظیفم بوده و ...

چرا نباید به چنین قشری زن داد ؟

2738
شما دختر داشته باشی چنین شرایطی پیش بیاد میدی ؟ 

ببین شرایط خانواده رو گفتیم مهمه یه مهندس دخترش میده رفتگر بالاتر توضیح دادم 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
شما دختر داشته باشی چنین شرایطی پیش بیاد میدی ؟ 

عزیزم اگر من حد درآمد و فرهنگ خانوادم بخونه باهاشون میدم

ما وضع مالیمون خداروشکر متوسطه بد نیست

تحصیلات دانشگاهی در حد فوق و بالاترم داریم تو خانواده

اگر برای دخترم خواستگار از سطح خیلی کم درآمد تر و حتی سطح خیلی پر درآمد تر فرض کن تاجر سوپر تیلیاردر بیاد نمیدم

در هر دو صورت زندگی به مشکل میخوره

بقول مادر بزرگم خانواده ها باید هم کفو باشن

پس اگر در حد هم باشیم میدم

اگر نه نمیدم دختر

بستگی به طرف داره مثلا یه خانم کارمند یا پولدار نه ولی خیلیا قبول میکنن اینم یه شغل دیگه دزدی ک نمیکنن برا خیلیا فقط حقوق و بیمه مهمه نه عنوان بستگی به خود طرف و موقعیتش داره

2706