2737
2734

یس

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بستگی داره ولی

عشق اول تو ۱۰ سالگی و ۱۵ و ۱۸ و ۲۳ سالگی فرق میکنه

همشو فک میکنی عشقه ولی نیس بستگی داره بازم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

فراموش نه 

ولی کمرنگ میشه بمرور

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

آره یجوری فراموش میشه که حتی اسمش رو میشنوی خنده ات میگیره خدایا این عتیقه چی بود من میخواستم خداتو شکر میکنی نشده😂😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740

این شر و ورا که عشق اول فراموش نمیشه و عشق واقعی فراموش نمیشه و اینا برا قصه ها و فیلماس 

قشنگم فراموش میشه نه که کامل بره گاهی میاد تو ذهنت یه آهی می کشی و ادامه زندگی اینکه سر به بیایون بذاری و فلان و بیسار الکیه 

انسان خصلت قسنگی داره به اسم عادت و فراموشی

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

اول از همه باید به این درک برسی اصلا واژه عشق به چه معناست؟!.

عشقی که بخواد مسبب اسیب روحی و جسمی فرد ، بی تابی ، نگرانیای پی در پی و ترس از خیانت و.. بشه ؛ اسمش عشق نیست!.

و در اخر خدا همیشه خوب بنده شو میخواد ؛ اگر جدایی افتاده برات و و دلتنگی بدون همیشه مصلحتی وجود داره!.

اهل کتابی؟ اگه آره کتاب خوب معرفی میکنی؟

بله هستم

ولی نمیدونم شما چه کتاب های دوست دارید

تو تاپیکام چند تا معرفی هست 

پدر پولدار پدر فقیر هم بسیار کتاب خوبیه

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 
2706