2733
2734

این قضیه که میگم شاید ده روز ازش میگذره 

یه دختری بود توی فامیل 

خیلی هوش و استعدادش خوب بود 

ولی خانواده متعصبی داشت 

زمان دبیرستان اول دبیرستان که بود با این که خانوادش دوست نداشتن درس بخونه و برا درس خوندنش هیچ هزینه ای نمیکردن همیشه شاگرد اول کلاس بود معدلش بیست 

استعداد خیلی خیلی زیادی ام توی هنر داشت 

نقاشیاش فوق العاده بود 

همون سال اول دبیرستان عروسش کردن اونم زن یه آقایی توی روستا که شغلش دامداری و کشاورزی بود و اینم شریک کرده بود تو کارا 

ینی با اون همه استعداد می‌رفت گاو میدوشید🙂

دو تا بچه داشت یه پسر شیش ساله یه دختر دو سه ساله 

انقد مهربون بود خونه هر کی می‌رفت مهمونی براش یه دیوار کوب که خودش نقاشی کرده بود میبرد 

همین چند ماه پیش وقتی داشت واسه کارگراشون سر زمین چای میبرد آب جوش چپه شده بودروی بدنش سوخته بود کامل یه مدت طولانی همه تنش باندپیچی بود

وقتی بهتر شد برای اینکه حال روحیش خوب بشه چند تا تیکه از وسایل خونه مثل فرش و مبل و اینا رو عوض کردن با اینکه دستشونم خالی بود 

ولی به یه هفته نکشید تو خواب سکته کرد فوت شد 🥲🙂💔اصن خیلی سخت بود برای هممون

همش میگم اون همه هوش و استعداد و هنر بدون استفاده رفت زیر خاک 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ای ننه

دلم گرفت

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2742
2740
واقعا خیلی حوش بزنی سکته میکنی؟ منم همش غصه میخورم شبی نیست که گریه نکنم 

اره گلم حرص و جوش واقعا باعث سکته کردن میشه 

بی خیال حرص و جوش چه دردی ازت دوا می‌کنه 

هنر بی خیال بودن یاد بگیر گلم 

خیلی عمر کنیم صد سال زنده ایم بسپر به بالاسری افسار زندگی رو

اره گلم حرص و جوش واقعا باعث سکته کردن میشه  بی خیال حرص و جوش چه دردی ازت دوا می‌کنه  ه ...

مرسی عزیزم کاش بتونم ولی نمیشه هرکس ازبیرون زندگیمو ببینه باخودش میگه چقدر خوشبختم ولی اینطور نیست .....

منم ۲۵سالمه دوتا بچه دارم یهو دلم گرفت که اگه من نباشم بچه هام چکار کنن ،اگر چه الانم مادرخوبی نیستم😔 

2706