2737
2734
عنوان

به نظرتون چیکار کنم الان؟

210 بازدید | 8 پست

سلام خدمت دوستان یه چند سالی هست خواننده خاموشه نی نی سایتم،درسمو می‌خوندم دانشگاهمو میرفتم تا اینکه تابستان پارسال برج چهارهمسایه جدید اومدن که یه پسر ۲۶ساله هم دارن خوشگله خوش تیپه که به شدت سر به زیره مثلاً همسایه هامون شوهراشون نیستن سره کارن اون باشه خونه کارت میدم که میوه بگیره براشون مثلاً از این جور کارا و چشم پاکه و با اصالت ....و منم خیلی با خودم کلنجار رفتم  اولاش و مقاومت کردم که بلاخره از این خوشم اومده ولی محل نمیده الانم تا یه زنی دختری باهاش بخرفه حتی سلام علیک حس حسادت دارم،عجیب و غریبه برام دختر تو کوچمون زیاد ولی اصلا تو این باغا نی انگاری،کلی با مادر و خواهرم رفتیم خونشون  مادر و پدرم اومدن خونمون،چن باری هم با هم پارک رفتیم البته خانوادگی اما من ازش خوشم میاد دنباله اینم سره صحبت باز کنم خوشم بدش نمیاد انگاری بهم لبخند میزنه بهم بگید چیکار کنم عاشقش کنم  من ۲۴سالمه یه عشق زود گذر نیست دست خودمم نی بهش فک نکنم سردر گمم کلا دارم دیوونه میشم لعنتی این پسره اعصابمو خرد کرده الانم تولدشه مادر و زن داداشش عکسشو استوری کردن تو واتساپ دیدمش دلم قنج رفت لامصب ای بابا لعنت ب این شانس تحفه ی ما......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738